YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şahin: İcabına bakarız
İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, terör örgütü PKK'nın icabına bakacaklarını söyledi.
Şahin: İcabına bakarız
14 Ocak 2012 / 17:11 Güncelleme: 14 Ocak 2012 / 17:15

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, ''Eskilerin meşhur 'dağ ne kadar yüksekte olsa yol onun üstünden geçer' sözü artık geride kaldı. Eskilere biraz ayıp oluyor belki ama dağ ne kadar yüksek olursa yol onun üstünden aşmıyor artık. Eğer dağ yüksekse yol onun altından geçiyor'' dedi.

Çeşitli programlara katılmak üzere Ordu'ya gelen Bakan Şahin, Fatsa ilçesinde YURTKUR tarafından yapılacak yaklaşık 10 milyon lira yatırım bedelli 500 öğrenci kapasiteli yurt binasının temel atma törenine katıldı.

Şahin, burada yaptığı konuşmada, AK Parti Hükümeti'nin iktidara gelmesiyle birlikte yurt çapında önemli gelişmeler yaşandığını söyledi.

Şu an her alanda dur durak bilmeden çalışan bir hükümetin var olduğunu ifade eden Şahin, şunları kaydetti:

''Eskilerin meşhur 'Dağ ne kadar yüksekte olsa yol onun üstünden geçer' sözü artık geride kaldı. Eskilere biraz ayıp oluyor belki ama dağ ne kadar yüksek olursa yol onun üstünden aşmıyor artık. Eğer dağ yüksekse yol onun altından geçiyor. Biz bu dönemde böyle bir değişiklik yaptık. Ata sözümüz de değişti ama sağlık olsun. Alttan işimize gideriz, yine de dağın üstünde gezeriz. Orada da gezinti yaparız, teneffüs yaparız, eğer oralarda birileri de varsa hani bizi rahatsız eden onların da icabına bakarız.'' AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler