YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rüzgar Çetin, 'polis' adlı kısa film çekmiş!
Beşiktaş'ta alkollü araç kullanırken, polis aracına çarparak bir polisin şehit olmasına sebep olan Rüzgar Çetin'in 'polis' adlı film çektiği ortaya çıktı.
Rüzgar Çetin, 'polis' adlı kısa film çekmiş!
31 Ocak 2016 / 21:35 Güncelleme: 31 Ocak 2016 / 21:40

Beşiktaş ilçesinde bir polisin şehit olduğu trafik kazasına yol açan Yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, "bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne, bir kişinin de yaralanmasına sebep olmak" suçundan tutuklanmıştı. 31 yaşındaki Rüzgar Çetin, Metris Cezaevi'ne gönderilmişti.

POLİS FİLMİ ÇEKMİŞTİ

Rüzgar Çetin, 2008 yılında The Cop (polis) isimli bir kısa film çekti. Filmde lüks otomobille polisten kaçmaya çalışan bir suçlunun yakalanması ele alındığı öğrenildi.

Çetin'in kısa filminde, lüks bir otomobille polisten kaçan silahlı bir suçlunun yakalanışı anlatılıyor. Film, Hollywood filmlerinin lansmanı gibi, ekranda beliren “Bu yaz... Bir adam... Kanun” yazılarıyla başlıyor.

Arka fonda ise ‘hızlı’ rap müzik kullanılıyor. Fotoğraf ve video bölümü mezunu olan Rüzgar Çetin’in daha önce de birçok kez ara sokaklarda hız yaparken çektiği videoları ve gittiği gece kulüplerinden görüntüleri Facebook hesabından paylaştığı belirlendi.

EHLİYET HAKKARİ YÜKSEKOVA'DAN

Öte yandan, 28 kez trafik cezası alan Rüzgar Çetin’in ehliyetini Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde aldığı belirlenmişti. İstanbul’da doğup büyüyen Çetin’in ehliyetini neden Yüksekova’da aldığı da inceleniyor.

Çırağan Caddesi'nde Rüzgar Çetin’in kullandığı lüks otomobil, bir anda karşı şeride geçerek trafik polisi aracına çarpıştı. Kazada polis memuru İsmet Fatih Alagöz şehit olmuş, bir polis memuru da yaralanmıştı.

SOKAK KAVGASINA KARIŞMIŞTI

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, magazin gazetecilerinin yakından tanıdığı bir isim. Gecelerin adamı olarak bilinen Çetin, bir süre önce Asmalımescit'te barda başlayıp sokağa taşınan bir kavganın da baş aktörüydü.

ARKADAŞININ KAFASINDA RAKI BARDAĞI KIRMIŞTI

Rüzgar Çetin yine bir başka mekanda, aynı masada oturduğu arkadaşının kafasında içki bardağı kırmıştı.

 // Hsmn
Katildir.alkol bahanesi olmaz...ağır sekilde cezasını çekmelidir...Atsız şımarık terbiyesiz...
01 Şubat 2016 06:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler