YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rüzgar Çetin 4 Ekim'de tahliye edilebilir
Rüzgar Çetin 4 Ekim'de tahliye edilebilir
01 Ekim 2016 10:57
8 aydır tutuklu bulunan Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, şehit polisin ailesinin şikayetini çekmesinin ardından 4 Ekim’deki duruşmadan sonra tahliye olabilir.

Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in, lüks otomobiliyle çarparak ölümüne neden olduğu şehit polis memuru İsmet Fatih Alagöz’ün eşi Özlem Alagöz, şikâyetinden vazgeçti.

DİLEKÇE MAHKEMEYE GÖNDERİLDİ

Adana’da oturan Özlem Alagöz’ün avukatı Yılmaz Aboşoğlu ve Gökay Gültekin, ailenin isteği doğrultusunda bu talebin yer aldığı dilekçeyi UYAP üzerinden davanın görüldüğü İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderdi. 
Dilekçede, şehit polisin 2 çocuğu, eşi Özlem Alagöz, babası Ahmet Çetin Alagöz, annesi Ayşe Alagöz, kardeşleri Mehmet Akif ve Zafer Mustafa Alagöz’ün isimleri yer aldı.

Dilekçede, “İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki sanık Rüzgar Çetin hakkındaki şikâyetimizden ve davaya katılma talebimizden feragat ediyoruz. 

Şikâyetimizden ve davaya feragatimiz doğrultusunda gereğinin yapılmasını arz ve talep ederiz” taleplerine yer verildi.

204742.jpgResim Özellikleri

Batının çağdaş yasaları
 // CEM
Batıdan uyarlama çok çağdaş ceza yasalarıyla bu normal.Kendi kültürümüze ve Türkiyenin içinde bulunduğu koşullara göre gerçek adaleti sağlayan yasaları TBMM ne zaman yapacak?...
01 Ekim 2016 Cumartesi 11:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler