YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rus savaş gemisi boğazdan böyle geçti!
Çanakkale Boğazı'ndan dün geçiş yapan Rus Donanması'na ait savaş gemileri sabah saatlerinde İstanbul Boğazı'ndan Karadeniz'e açıldı. Gemilerinin geçişi sırasında askeri personel güvertede silahlı nöbet tuttu.
Rus savaş gemisi boğazdan böyle geçti!
19 Şubat 2016 / 10:45 Güncelleme: 19 Şubat 2016 / 10:49

Marmara Denizi yönünden sabah saatlerinde boğaza giriş yapan "031" borda numaralı "Aleksandr Otrakovskiy" ile "142" borda numaralı "Novocherkassk" adlı askeri gemiler, Ege Denizi'ne doğru ilerledi.

Sahil güvenlik ekiplerinin botlarla eşlik ettiği gemilerin gideceği liman hakkında bilgi verilmedi.

GÜVERTEDE SİLAHLI NÖBET

Öte yandan Çanakkale Boğazı'ndan dün geçiş yapan Rus Donanması'na ait savaş gemileri Azov ve Minsk, sabah saatlerinde İstanbul Boğazı'ndan Karadeniz'e açıldı.

Rus Donanması'nın Karadeniz Filosu'na bağlı 151 borda numaralı 'Azov' ile 127 borda numaralı 'Minsk' isimli savaş gemileri, sabah saatlerinde İstanbul Boğazı'ndan geçiş yaptı. Türk Sahil Güvenlik Botu'nun eşlik ettiği savaş gemileri, Karadeniz'e açıldı. Azov ve Minsk gemilerinin geçişi sırasında askeri personel güvertede silahlı nöbet tuttu.

İnsan dışkısı paketleri
 // egenç
Bu gemi üç köprünün altından geçerken torbalarla insan dışkısı paketleri üstlerine düşebilir. Bakalım ne yapacaklar. Suriye'ye kadar Türk dışkısı temizlesinler....
19 Şubat 2016 Cuma 16:51
 // şamil
o silahlar en yakın zaman da sze tekrar müsait bi şekilde iade edilecektir üzülmeyin rus müsveddeleri!!...
19 Şubat 2016 16:41
1
 // 1
Kim bilir daha ne anlaşmalar yapıldı ki bu kadar rahatlar...
19 Şubat 2016 12:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler