YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rus gemisinden provokatif hamle
İstanbul Boğazı'ndan “Caesar Kunikov" savaş gemisi ön güvertesinde askerler yine sipere yattı.
Rus gemisinden provokatif hamle
20 Mayıs 2016 / 00:15 Güncelleme: 20 Mayıs 2016 / 00:16

Rus Donanması'na ait 158 borda numaralı “Caesar Kunikov" savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçerek Marmara Denizi'ne açıldı. Geniş güvenlik önlemi alınan savaş gemisinin geçişi sırasında havadan polis helikopteri, denizden ise Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı bot ve gemi ile deniz polisi eşlik etti.

Güvertesinde çok sayıda asker olan savaş gemisindeki mürettebattın dürbün ile etrafı gözledikleri gözlenirken, bir asker orta güvertede uçaksavarın başında beklediği görüldü.

YİNE SİPER ALARAK BOĞAZDAN GEÇTİLER

Öte yandan Türk-Rus ilişkilerinin bozulmasının ardından çeşitli provokasyonlarla İstanbul Boğazı'ndan geçen savaş gemisi yine bir provokasyona imza attı. Daha önceden askerin omzunda füze ile boğazdan geçen geminin geçtiğimiz ayki geçişinde Rus askerleri sipere yatmıştı.

Savaş gemisi bugün boğazdan geçerken askerler yine ön güvertede sipere yattı. Karadeniz'den İstanbul Boğazı'na giren savaş gemisi geçişini yaklaşık 1 saatte tamamlayarak Marmara Denizi'ne açıldı.

rus ukalalığı
 // uğur sargın
ALLAHI ma andolsunki birgün bu boğazlardan geçmek için türkün için türkün çizmelerini öpeceksiniz Ayaklarına kapanacaksınız katerinalar vereceksiniz ama nafile türk bunları hep yazıyor ogün çok yakın bu kez yarım bırakmak yok inşallah
...
20 Mayıs 2016 Cuma 10:09
.....
 // Adıyaman'lı Akın
İyi bir kuyruk acısı var, dahada kurtulamazlar bu acıdan....
20 Mayıs 2016 08:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler