YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rus Elçi Külliye'ye geldi
Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Büyükelçileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet ettiği iftar programına katıldı.
Rus Elçi Külliye'ye geldi
16 Haziran 2016 / 01:00 Güncelleme: 16 Haziran 2016 / 01:02

Rusya ile yaşanan uçak krizinin ardından Türkiye'den kritik adımlar üst üste geldi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın Rus mevkidaşlarına gönderdiği mektupların ardından Türkiye'den ikinci Rusya adımı geldi.

Hürriyet'in haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da büyükelçisi olan tüm ülkelerle birlikte Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde verilen iftara davet etti. Cumhurbaşkanlığı yetkilileri Karlov'un da daveti kabul ederek akşam verilen iftar yemeğine katıldığını bildirdi.

Erdoğan'ın verdiği iftar yemeğine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AB Bakanı Ömer Çelik'in yanısıra Dış Ekonomik İşler Kurulu (DEİK) İş Konseyleri Başkanları, DEİK'e mensup işadamları ve Ankara'daki büyükelçiler geldi.

osman efendinin ruhundan istimdat
 // hursit dilaver
siz baltık ve romanyada biz de güneyde sıkıştık. dingilliği bırakın da gelin bir çözüm bulalım. size ne ABDden ne esedden ne de PKK dan hayır gelmez. sizin yapacağınız en iyi iş bu PKK ve PYDlileri trenlere dolduırup yallah sibiryaya göndermek.iaşe, ibatesini, kara trenin kömürünü biz veririz.siz le komşuyuz yahu. ben de biliyorum MOSKOFTAN İNTİKAMINI ALAMAYAN OSMAN EFENDİnin mezar taşını.ne edelim. şimdi moskoftan daha şer ve şeddeli düşmanımız var.hele dost gözüken AB ve ABD.....
16 Haziran 2016 Perşembe 15:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler