YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rus basınından şok iddia!
Rus Haber Ajansı Ria Novosti, Al Arabiya televizyon kanalına dayandırarak verdiği haberde Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın kuzeni Hilal Al-Assad'ın Türkiye sınırı yakınında çıkan çatışmada öldürüldüğünü yazdı.
Rus basınından şok iddia!
24 Mart 2014 / 07:10 Güncelleme: 24 Mart 2014 / 07:15

Haberde Hilal Al-Assad'ın Lazkiye'de bir askeri bölüğe komuta ettiği ve Suriye resmi haber ajansı SANA'nın verdiği bilgiye göre sınır kenti Kasab'da isyancılar ile hükümet güçleri arasında meydana gelen şiddetli çatışmada öldürüldüğü belirtildi.

130 bin kişi haytaını kaybetti

Suriye'de 15 Mart 2011 tarihinden bu yana hükümet güçleri ile muhalif güçler arasında süren çatışmalarda yaklaşık 130 bin kişi hayatını kaybettiği belirtiliyor.

 

sonun başlangıcı
 // depakın
evet arkadaşlar esed in kullanma tarihi geçiyor yavaş yavaş bunlar sonun başlangıcıdır türkiye için bu yıl biraz sancılı geçebilir belki ama 2014 yılı sonları ve daha çok 2015 yılı türk ve islam alemi için bir milat olarak nitelendirilebilir artık teker teker masonlar düşüyor ülkeler gerçek yöneticilerin ve sahiplerinin yani milletinin ve milletin iradesinin eline geçiyor dostlarım ışık göründü Allah ın izniyle ve bu ışığı artık söndürmeye kimsenin gücü yetmeyecek Allah ın izniyle gözümüz aydın....
24 Mart 2014 Pazartesi 12:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler