YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rumları korku sardı: Türkiye bizi bitirecek
AB'de Almanya, Avusturya ve Danimarka dışındaki ülkeler Türkiye'den yana politikalar izlenmesini istedi, Rumlar rahatsız oldu.
Rumları korku sardı: Türkiye bizi bitirecek
19 Ekim 2017 / 09:39 Güncelleme: 19 Ekim 2017 / 09:57

Türkiye'ye karşı faşist politikalar izleyen Almanya Başbakan Angela Merkel, öncüsü olduğu Avrupa Birliği'nin de Türkiye'ye karşı tavır almasını istedi.

AB üyesi ülkeler tarafından önemsenmeyen bu istek, askıda kaldı.Konuyla ilgili yaşanan gelişmeler, Rum basınında geniş yer buldu.

TÜRKİYE KARŞITI 3 ÜLKE

Fileleftheros gazetesinde çıkan haberde; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AB'nin yanında tutulması gerektiği için üye ülkelerin Türkiye karşıtı politikalardan uzak durduğu ifade edildi.

Estonya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Fransa, İtalya, Romanya, Slovakya, Macaristan ve Polonya'nın Türkiye'nin yanında olduğuna dikkat çekilen haberde, Almanya, Avusturya ve Danimarka'nın Türkiye karşıtı politikara destek verdiği belirtildi.

ERDOĞAN'IN ELİ GÜÇLENDİ

Rumlar, Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi  köşeye sıkıştırmadığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinin güçlendiğini ve KKTC konusunda baskın olduğunu yazdı.

AB HAREKETE GEÇSİN İSTEĞİ

KKTC'deki Türk askerini "işgalci" olarak nitelendiren Rumlar, Avrupa Birliği'nin harekete geçmemesi durumunda zor duruma düşebileceklerini ifade etti.

Etiketler: , ,
HER ŞEYİ REİSTEN BEKLEMEYİN.
 // hursit dilaver
beyler. avusturya pOlisi havalimanında özellikle türkleri köpekle arıyor,milletin içinde.MUKABELE-İ BİLMİSİL NEDİR BİLEN VAR MI..YOK TABİ her allahın günü YANIT YANIT DİYE DİYE TÜRKÇENİN RUHUNA OKUNUP ta, AGOP DİLAÇARlarla, ECEVİTE BONUS GÖNDERENLER bunu bilmezler.dolayısı ile türkleri köpekle ararlar. ve bunu da sineye çekeriz.ZAMANINDA FUTBOLCULARIMIZ BİR ODAYA ALIP POPOLARINA KADAR ARAMIŞLARDI DA,BURADA KIYAMET KOPMUŞTU. rauf tamer de bilir bunu.BİZ BOl BOL ASTIK KESTİK AMA,RÖVANŞA GELDİKLERİNDE ONLAR ÇIÇEKLERLE, KIZLARLA KARŞILADIK.yani bu itleri utandırdık. zaten çok utandıkları belliydi.ulan umurlarında olmadı. biz ELLENDİGİMİZLE KALDIK.bu köpek aramasına karşılık verin....
19 Ekim 2017 Perşembe 16:37
/
 // memedali
Almanya amerikanın resmi sömürgesi...
19 Ekim 2017 Perşembe 12:25
A
 // a
avusturya zaten almanyanın sözünden çıkamaz. ...
19 Ekim 2017 Perşembe 11:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler