YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rıdvan çete liderini aradı
Polis fezlekesinden: Rıdvan Dilmen bir kadın hakkında bilgi almak için sık sık çete liderini aradı
Rıdvan çete liderini aradı
07 Nisan 2010 / 16:54 Güncelleme: 07 Nisan 2010 / 17:21

Yasadışı dinleme yapan çeteye ilişkin yürütülen soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, serbest bırakıldıktan sonra soruşturma savcısına ifade veren Rıdvan Dilmen, eski futbolcu Tanju Çolak'ı dinlettiği yönündeki iddiaları yalanladı.
 

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde soruşturma savcısı Hakan Karaali'ye ifade veren Rıdvan Dilmen, işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeden ayrıldı. Dilmen basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakırken, "Tanju Çolak'ı dinlettiğiniz iddiaları doğru mu?" sorusu üzerine "Yok öyle bir şey" demekle yetindi.
 

Dilmen'in avukatı Serdar Emin Canacankatan ise basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Sporcu kişiliğiyle topluma her zaman örnek olan müvekkilimiz bir yanlış anlama sonucu ifadesini verdi. Akşam serbest bırakıldı. Bugün savcımızın talimatıyla geldi, ifadesini verdi ve şuan itibariyle serbest. Hukuki süreç devam ediyor. Hep birlikte izleyeceğiz. Devam eden bir dava olduğu için daha fazla bilgi vermemiz usule aykırı. Müvekkilim aynı seçkin kimliğiyle kamuoyuna yol göstermeye devam edecektir. Bugünden itibaren normal hayatına dönmüştür" dedi. İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler