YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Reyhanlı'ya kimin saldırdığı gayet açık!
Muammer Güler, Reyhanlı'daki bombalı saldırıya ilişkin olarak, "Reyhanlı olayıyla ilgili kimin yaptığı konusunda hiçbir tereddütümüz yok. Yapılan soruşturmada 'kimin bombayı koyduğu, nerede kimlerle görüştüğü ve paraları kimlerin verdiği' gayet açıktır" d
Reyhanlı'ya kimin saldırdığı gayet açık!
23 Mayıs 2013 / 17:53 Güncelleme: 23 Mayıs 2013 / 17:56

İçişleri Bakanı Muammer Güler, İsveç Göç ve İltica Bakanı Tobias Billström ve beraberindeki heyeti kabulü sırasında gazetecilerin sorularını cevapladı.

Güler, Reyhanlı'daki bombalı saldırıya ilişkin olarak, "Reyhanlı olayıyla ilgili kimin yaptığı konusunda hiçbir tereddütümüz yok zira yapılan soruşturmada 'kimin bombayı koyduğu, nerede kimlerle görüştüğü ve paraları kimlerin verdiği' gayet açıktır.

Hangi terör örgütü olursa olsun, o terör örgütünün adı ne olursa olsun, siyasi görüşü veya hangi istikamette olursa olsun bunun hiçbir ayrım gözetilmeksizin Türkiye Cumhuriyeti Devleti bütün terör örgütleriyle kararlı şekilde mücadele eder" dedi.

 

İHA

18:20
 // Zekamıza hakaret etmeyin
Sayın İçişleri Bakanı, bu millet sanki 6 yaşında bir çocuğun zekasına hitap eder gibi, beyanat vermesin. Kozakçıoğlunun ölümüne ''kaza'' demekle skandal bir pota kırma bunun kanıtı değilmi? Biz gerizekalımıyızki, bir adamın kapıyı üzerine kitleyip, silahı kalbine dayayarak kazalıkla kendini öldüren birine inanalım. Üstelik susturucu ile....
23 Mayıs 2013 18:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler