YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Resepsiyona katılacak mı?
CHP'de genel başkan Kılıçdaroğlu kadar bir ismin daha 29 Ekim resepsiyonuna katılıp katılmayacağı merak konusuydu. O isim konuştu. Resepsiyona katılmayacağını açıkladı... İşte Muharrem İnce'nin açıklamaları;
Resepsiyona katılacak mı?
29 Ekim 2010 / 14:39 Güncelleme: 29 Ekim 2010 / 14:55

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, "Recepsiyon" olduğunu söylediği cumhuriyet resepsiyonuna katılmayacağını bildirdi.

İnce, Yalova'da Cumhuriyet Bayramı törenlerine katıldı. Töreni Yalova Valisi Dursun Ali Şahin, Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Erkek'le birlikte izleyen İnce. gazetecilerin cumhuriyet resepsiyonuna katılıp katılmayacağı yönündeki sorularını cevapladı. Cumhuriyet resepsiyonunu "Recepsiyon" olarak adlandıran İnce, "Ben bütün resepsiyonlara katılırım, ama 'Recepsiyon'lara asla. Bu bir Recep projesi. Ben sözümün arkasındayım. Ben katılmayacağımı söylemiştim. Bu benim kişisel fikrim de değildi. Bugün Yalova'dayım, memleketimdeyim. Akşam ise Bozüyük teşkilatımızın yemeğinde olacağım" dedi.

İnce, Önder Sav'ın yeni oluşumda yer almayacağı konusundaki söylentileri ise "tevatür" olarak değerlendirdi. (İHA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler