YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rennan Pekünlü son dersinde ağladı
Başörtüsü nedeniyle hapis cezası alan ilk kişi Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri eski öğretim üyesi Pekünlü, Foça Açık Cezaevi’ne girmeden önce son dersini verdi.
Rennan Pekünlü son dersinde ağladı
27 Kasım 2014 / 12:20 Güncelleme: 27 Kasım 2014 / 12:35

Başörtülü öğrencisi F.N.G.’nin fotoğrafını çekip derse almayarak eğitim hakkını engellediği gerekçesiyle 2 yıl 1 ay hapis cezasına çaptırılan Prof. Dr. Rennan Pekünlü, bugün cezaevine girecek.

Pekünlü, bugün İzmir Bornova Büyük Park içinde yer alan Evlendirme Dairesi’nde "Evren ve Evrim" konulu son dersini verdi.

Ağlayarak ders verdi

"Rennan hoca yalnız değildir" sloganları eşliğinde kürsüye çıkan Prof. Pekünlü gözyaşlarına hakim olamadı. Pekünlü'nün öğleden sonra teslim olması bekleniyor.

21:07
 // Rasim DUMAN
Evet Rennan efendi, sen ve senin zihniyetindekiler bu milleti 90 sene aglattiniz. Katliamlar,soygunlar,gasplar,hiyanetler ve ihanetler irtikap ettiniz. Cok sukur filmin sonuna geldik, bundan sonra siz aglayacaksiniz. İsledigin curmun bedelinin sadece bir-iki senelik cezaevi hayati oldugunu zannetme sakin. O senin inanmadigin ahiret gunu var ya, orada kurulacak mahkeme-i kubra'da verilecek ceza yureklerimizi sogutacak. Bize bu gunleri gosteren Rabbimize sukurler olsun. Oh be, simdi cayimi daha bir keyifle icebilirim artik. Siradaki gelsin... :)...
27 Kasım 2014 21:07
19:43
 // Rızvan
yıllarca başörtülülere zulmedip ağlattınız sıra sizde...
27 Kasım 2014 19:43
17:50
 // anti laik
timsah göz yapları fırsatını bulsa tekrar aynısını yapar...
27 Kasım 2014 17:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler