YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Recep Akdağ: 4'ü ağır 70 yaralımız var
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Şırnak'ın Cizre ilçesi polis kontrol noktasına, teröristlerce düzenlenen saldırıda 70'in üzerinde yaralı var. 4'ünün durumu ağır" dedi.
Recep Akdağ: 4'ü ağır 70 yaralımız var
26 Ağustos 2016 / 10:46 Güncelleme: 26 Ağustos 2016 / 11:07

Şırnak'ın Cizre ilçesinde bombalı araçla gerçekleştirilen hain saldırıda 11 polis şehit oldu.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ Cizre'deki saldırı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Bakan Akdağ "Cizre'de şehitlerimiz var, 4'ü ağır 70 yaralı var. Şehit sayısı ile şu anda size net bilgi veremem Şırnak Valiliği size net bilgiyi verecek. Biz Sağlık Bakanlığı olarak bu gibi durumlarda daha çok yaralılarla ilgileniyoruz. umarım şehit sayısı daha fazla artmaz" dedi.

Yeter Artık
 // Murat Kara
Emniyet ve Askeri Birliklerin önünden geçen yol niçin sivil araç trafiğine kapatılmaz. Bu iş çok mu zor anlayamıyorum. Alternatif yol yaparsınız. Hiç bir şekilde birliklerin önünden araç geçmemeli. Bu konuda yetkililer ne yapacaksa biran önce yapsınlar. Bu yıl bölgede yaşanan tüm patlatmalar hemen hemen binaların önünden geçen yollar üzerinden yapıldı. Yol sivil trafiğe kapatılınca o şehirlerde eylem mi oluyor. Yeter artık.. ...
26 Ağustos 2016 Cuma 13:51
DELİRTTİLER.....
 // ARSLAN
50 Metre uzakta patlıyor durum ortada 8 şehit 70 yaralı 4 ağır var diyorsunuz kontrol noktası neden Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Grup Amirliğine bu kadar yakın tutuldu o kadar kamyonla bomba patlattılar HİÇ Mİ DERS ALMADINIZ?????

Ben cahil aklımla bile saldırıya hedef olacak noktaların yapay oluşturulmuş tepelerin üstüne yerleştirilmesi gerektiğini biliyorumda düz araziye bina mı yapılır?

TABİ DEVLET AKLI İSTİHBARAT İLE ÇALIŞIR GÜVENLİĞE NE GEREK VAR.........
26 Ağustos 2016 Cuma 11:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler