YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Raylara konulan bomba patladı
Terör kanlı yüzünü her fırsatta gösteriyor. Son günlerde yaşanan bombalı terör eylemlerine bir yenisi daha eklendi. Neyseki bu kez ölen ya da yaralanan olmadı
Raylara konulan bomba patladı
29 Haziran 2010 / 20:45 Güncelleme: 29 Haziran 2010 / 21:20

Osmaniye'nin Düziçi ilçesi yakınlarında yük treni geçtiği sırada, raylara konulan bombanın patladığı, olayda ölen ve yaralanan olmadığı bildirildi.

Fevzipaşa ile İskenderun arasında çalışan 63300 sefer sayılı yük treni, Osmaniye'nin Bahçe ilçesi Taşoluk İstasyonu ile Düziçi ilçesi Yarbaşı İstasyonu arasında bulunduğu sırada, raylara konulduğu tahmin edilen bomba patladı.

Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bombanın tren geçtikten sonra patladığını, olayda ölen ve yaralanan olmadığını söyledi.

Patlama sonucu rayların kırıldığını belirten Cerrah, ''Olayın ardından Malatya ile Adana arasında tren seferleri durduruldu. Demir yolu ekipleri rayların tamiratına başladı ve kısa sürede trafiğe yeniden açılacak. Jandarma ekipleri, bombanın türü ve nasıl konulduğuyla ilgili çalışmalarını sürdürüyor'' dedi.

Bu arada, yetkililer, bombanın terör örgütü PKK tarafından konulduğu ihtimali üzerinde durulduğu, bölgede terör örgütüne yönelik operasyon başlatıldığını belirtti.

Patlama nedeniyle, Adana ile Elazığ arasında çalışan Fırat Ekspresi'nin Osmaniye tren garında bekletildiği öğrenildi. AA

NE GEREKİYORSA BİR FAZLASI YAPILSIN !
 // BATUHAN
Kesinlikle ihmal ve taviz verilmesin hertaraf taransın şüpheliler gözden geçirilip kanaat belirlensin ve suçlulara hiçmi hiç acınmasın bu hususta emniyetimiz gereğinide yapıyor ve hükümette arkasında gidicilerin tehdidine aldırmayın onların düzeni sarsıldı kısa zaman içindede yok olacak milletin sağduyusu bozuk değil seslenmediklerine bakmayın siyasi olgunluk gittikçe süper gelişiyor bu insanlar sandıkta konuşurlar siz doğrudan taviz vermeyin ha gayret !...
30 Haziran 2010 08:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler