YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rasim Ozan Kütahyalı'dan şok paralel yapı iddiası!
A Haber’de Banu El’in moderatörlüğündeki “Aklın Yolu’na konuk olan Rasim Ozan Kütahyalı şok bir iddiaya imza attı.
Rasim Ozan Kütahyalı'dan şok paralel yapı iddiası!
21 Mart 2014 / 23:05 Güncelleme: 21 Mart 2014 / 23:06

Bir GSM operatörünün kimi yöneticileriyle paralel yapının imamları arasında çarpık bir ilişki olduğuna dikkat çeken Kütahyalı, şu açıklamaları yaptı:

“Örgüt elemanı GSM operatörü avukatı kim?”

Hala bir büyük GSM şirketinin avukatı paralel örgütün elemanıdır. Hatta bu örgütün elemanının neler yaptığı gazetelerde de ortaya çıktı. Ben şimdilik isim vermiyorum. Çünkü orada bu yapıyı değiştirmesi gereken insanlar olduğuna inanıyorum. Ama onlar rehavete kapılıp otururlarsa devlet gereğini yapar. Bu milli bir mesele. Hiçbir devlet GSM şirketlerine “Sen İsrail istihbaratına çalış, sen İngiliz istihbaratına çalış” diyemez. Dolayısıyla burada böyle bir sıkıntı var. Belli şekillerde o şirketin CEO’sunun da etrafına kümelenmiş kafesleme yöntemiyle bu şekilde dinlemeler yapılıyor.

Bugüne kadar kullanmış.

Onu bilemem, isim vermeyeceğim. Bundan böyle o yönetim kurulu üyeleri toplanıp, ne gerekiyorsa yapacak. “Biz burayı yeniden toparlayalım ve artık bizim GSM bantımız kullanılmasın” desinler. 5-6-7 Ocak’ta dinleyip yayınladıkları kayıtlar var. Poliste, TİB’de yok bu adamlar artık, cihaz çalsalar bir yere kadar olur.

Burada bir sıkıntı var. Bu GSM meselesinde oranın en baş yöneticisine de görev düşüyor. O CEO’ya şantaj yapıyorlarsa devlete gidip anlatacak. Başbakan Erdoğan “Varsa bir şey gelin, biz sizi afişe etmeyiz” dedi. Bir işadamı gitti. Çünkü ortağıyla birlikte kafeslenmişti. Dediler ki sana 10 yılı çakarız. Ne isterlerse yapmaya başladı. Oraya buraya bina yaptırdılar. En son baktı olmayacak devlete gitti. Onu da 25 Aralık dosyasına koydular. Aydın Doğan’a da aynısını söyledim. Varsa bir şey gidin devlete dedim.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler