YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Radikal'in yayın yönetmeninden skandal tweet
Doğan grubuna bağlı Radikal yayın yönetmeni Ezgi Başaran, PKK’nın 8 askeri şehit etmesiyle ilgili skandal bir tweet attı.
Radikal'in yayın yönetmeninden skandal tweet
20 Ağustos 2015 / 07:34 Güncelleme: 20 Ağustos 2015 / 07:43

Doğan grubunun yayın organlarından Radikal’in yayın yönetmeni Ezgi Başaran, PKK’nın Siirt Pervari’de 8 askeri şehit ettiği saldırıyı TSK’nın sınırın sıfır noktasına yaptığı saldırıyla ilişkilendirerek adeta “PKK misilleme yaptı” şeklinde sundu.

Ezgi Başaran, “Siirt’teki patlamadan önce PKK kamplarına hava operasyonu düzenlendiği öğrenildi.” Şeklinde tweet atarak Radikal’in web sitesine yaptığı haberi paylaştı.

 


Terör saldırısını hava operasyonunun misillemesi gibi sundu

Siirt Pervari’de 8 askerin şehit olduğu bombalı saldırı saat 14.10’da gerçekleşirken TSK’nın Şırnak'taki operasyonun ise aynı saatlerde henüz başladığı biliniyor.

Başaran, Radikal’in yaptığı haber ve attığı tweetle PKK’nın operasyonu misilleme yapmak için erkenden patlayıcıları yol kenarına gömdüğü algısına yol açan ifadeler kullandı.

Eleştirenlere hakaret etti

Başaran, yapılan haber attığı tweetle ilgili olarak sosyal medyadan kendisine tepki gösterenlere ise durumu açıklamak yerine hakaret etme yoluna gitti.

bu ne ya?
 // agzi olan konusuyor
önüne gelen tweet atiyor,ne kendini bilmez hadsizliktir bu ya ülkenin baska isi yok bide bu bulasiklarla ugras isin yoksa. ...
20 Ağustos 2015 Perşembe 13:56
hak gelecek batıl zail olacak!
 // metin şenbil
bunun bir de gezi kalkışmasındaki attığı tivitlere bakınız......
20 Ağustos 2015 08:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler