YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PYD/PKK çareyi DEAŞ'ta arıyor
Zeytin Dalı, teröristleri iyice köşeye sıkıştırdı. TSK ve ÖSO'nun birlikte yürüttüğü başarılı operasyonda teröristler iyice tutuştu. Terör örgütü PYD/PKK, Afrin’deki DEAŞ’lı esirleri TSK ve ÖSO’ya karşı savaşmaları şartıyla serbest bıraktı.
PYD/PKK çareyi DEAŞ'ta arıyor
22 Ocak 2018 / 15:24 Güncelleme: 22 Ocak 2018 / 16:02

Zeytin Dalı, teröristleri iyice köşeye sıkıştırdı. TSK ve ÖSO'nun birlikte yürüttüğü başarılı operasyonda teröristler iyice tutuştu.

AA'nın Afrin'deki güvenilir yerel kaynaklardan aldığı bilgiye göre, terör örgütü, Zeytin Dalı Harekatı'nda kullanmak üzere DEAŞ'lı teröristlerle anlaşmaya vardı.

DEAŞ'LI ESİRLERİ HAPİSHANELERDEN ÇIKARDILAR

PYD/PKK, daha önce çatışmalarda sağ ele geçirdiği DEAŞ'lıları, TSK ve ÖSO güçlerine karşı savaşmaları şartıyla hapishanelerden çıkardı.

PYD/PKK daha önce de ABD'nin bilgisi dahilinde Rakka kent merkezinde kuşattığı DEAŞ teröristleriyle anlaşmaya vararak bölgeden tahliye etmiş, bunların önemli bir bölümü Türkiye'ye sızmak üzere sınır hattına yönelmişti.

 // Diriliş
DEAŞ PYD PKK FETÖ Hepsi aynı kesinlikle bu gerçektir....
23 Ocak 2018 00:22
 // bascavus
pkk deas liler şerbet bıraktı haberleri asparagas haberler inanmayın sosyal medyada deas li lari biz savaşıyor uz izlenimi uyandirmaktir deas pkk ypg boka haram el kaide bunlar abd ve israil in beslediği terör örgütleri dir bunlar hiç abd ve İsrailé saldirma mistir...
22 Ocak 2018 16:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler