YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PYD'den 'Türkiye'ye saldırın' talimatı
PKK'nın Suriye kolu olan PYD’nin silahlı kolu olan YPG'ye katılan Batılı teröristler, Türkiye'nin resmi kurumlarına saldırı çağrısı yaptı.
PYD'den 'Türkiye'ye saldırın' talimatı
18 Şubat 2016 / 15:59 Güncelleme: 18 Şubat 2016 / 16:00

4 ayrı dilde hazırladıkları video ile Batılı teröristler, Avrupa'da yaşayan Kürt nüfusunu harekete geçirmek için çalışıyor. Hristiyanların oranında dikkat çekici bir artış yaşandığı ve Kürt halkının haklarını savunduğunu iddia eden terör örgütü PKK'da ise yakın zamanda Kürt sayısı azınlık olacak.

4 DİLDE HAZIRLANDI

PKK terör örgütünün Suriye kolu olan ve ABD'nin terör örgütü listesinde yer almayan YPG tarafından hazırlanan, İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Kürtçe olmak üzere dört dilde yayınlanan videoda, Türkiye'nin dünya üzerinde yer alan bütün resmi kurumları, Batılı teröristler tarafından hedef gösterildi.

TÜRKİYE'YE KARŞI SAVAŞIN

Yayınlanan videoda, YPG'li teröristler ile birlikte savaşan Batılı teröristler, Avrupa'da yaşayan Kürt nüfusuna yönelik olarak, "Türkiye'ye karşı savaşın" çağrısı yaptı.

 

HABER10

kardeslik
 // kürt
Kürdüm türkler Benim Can kardesim Bu vatan hainleri sunu iyi bilsinlerki biz asla ayrilmayacagiz onlara inat ne mutlu kardesligimize...
19 Şubat 2016 00:18
 // ülke
İnsanlar bas bas bağırdı paraleli temizleyin her yerden diye. Yazık ki paralel ve pkk kolları elele verdiler iş büyümeden kritik tüm alanlardan casusluk yapan tetikte bekleyen tüm paralel unsurlar ve bunların önünü açanlar temizlenmeli. Vatandaş %50 oyu ile hükümetini seçmişken bu destek varken tereddütsüz tüm teröristler ve üst akılları yok edilmeli....
18 Şubat 2016 19:06
...
 // enise
İt sürüleri nasipsizler gelin buyrun namusumuzu koruruz son nefesimize kadar...
18 Şubat 2016 18:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler