YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Putin Esed görüşmesi hakkında Erdoğan'a bilgi verdi
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Esed’in dün Moskova’ya yaptığı ziyaret hakkında bilgi verdi.
Putin Esed görüşmesi hakkında Erdoğan'a bilgi verdi
21 Ekim 2015 / 14:34 Güncelleme: 21 Ekim 2015 / 18:27

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin arasında bugün bir telefon görüşmesi gerçekleşti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Esed’in dün Moskova’ya yaptığı ziyaret hakkında bilgi verdi.

Erdoğan endişelerini dile getirdi

Erdoğan da Putin’e Suriye’deki son gelişmeler hakkındaki endişelerini dile getirdi. Bu çerçevede, Halep ve çevresini hedef alan saldırıların yeni bir göç dalgasını beraberinde getirebileceğine ilişkin kaygıların da ifade edildiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın PYD ve YPG’nin PKK bağlantılarına da dikkati çektiği görüşmede, Türkiye’nin DAEŞ de dahil olmak üzere tüm terör örgütleriyle mücadeleye önem verdiğini vurguladığı kaydedildi.

İki liderin, G-20 vesilesiyle önümüzdeki ay biraraya geldiklerinde tüm konuları ayrıntılı biçimde görüşme konusunda da mutabık kaldıkları belirtildi.

DÜNYADAKİ BÜTÜN DEVLETLER HALKINI BİZİMKİLER KOMŞULARINI
 // KARAM
ALMAN BAŞBAKANI NEDEN GELDİ TÜRKİYEYE APAR TOPAR ÜLKESİNE GÖÇ DALGASINI ENGELLEMEK İÇİN NEDEN HALKINI DÜŞÜNÜYOR BİZİMKİLER NE YAPIYOR 50 YILDIR BEN O KADARINI HATIRLIYORUM.....BULGARA SIRP A IRAKLIYA SURİYELİYE SURİYELİ KÜRDE IRAKLI HAİNE İRANLI HAİNE SURİYELİ VATANLARININ HAİNLERİNE BİZİM EKMEGİMİZİ BİZİM HAKKIMIZI YEDİRİYOR BENİM YERİMDE OLSA YEDİRMEZ KENDİ EKMEGİNİ DEGİL FAKİR FUKARANIN GARİP GURABANIN HAKKINI YEDİRİYOR BENDE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM HIRSIZLARA 13 YILIN ZENGİNLERİNE.....
21 Ekim 2015 Çarşamba 15:50
BİZİM HAKKIMIZ OLANI
 // EYT EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR
BİZİM HAKKIMIZ OLANI NEDEN BİZİM OLMAYANLARA HARCIYORUZ SN CB EVE LAZIM OLAN CAMİYE HARAM DEGİLMİ?!!! HAKKIMI HELAL ETMİYORUM !!!...
21 Ekim 2015 Çarşamba 14:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler