YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PTT'den 'Babalar Günü' jesti
PTT'den 'Babalar Günü' jesti
09 Haziran 2010 11:12
PTT, 20 Haziran'da kutlanacak 'Babalar Günü'ne özel gönderilecek kargolara yüzde 10 indirim uygulayacak.

PTT Kargo, 20 Haziran 2010'da kutlanacak ''Babalar Günü'' dolayısıyla yüzde 10 indirim uygulayacak.

PTT Genel Müdürlüğü Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Babalar Günü dolayısıyla PTT Genel Müdürlüğü'nün kargoların daha hızlı ve uygun fiyatlarla taşınması ve teslim edilmesi için önlemler aldığı, indirimler yapıldığı bildirildi.

Açıklamaya göre, müşterilerine telefon ya da internet üzerinden sipariş verme, toplu kargo, ücretsiz ambalaj, kredi kartı ile ödeme gibi ayrıcalıklar sunan PTT Kargo, Babalar Günü'ne özel yüzde 10 indirim imkanı tanıyacak.

Babalar Günü'nden önceki 5 gün içinde postaya verilen PTT Kargo, Vip PTT Kargo, küçük paket (kayıtlı, kayıtsız) ile APG ve Kapıdan Kapıya Teslim gönderilerine (tebligat hariç) yüzde 10 indirim uygulanacak.

Hizmetlerin daha sağlıklı şekilde yürütülmesi için vatandaşlardan, gönderici ve alıcı adreslerinin tam, doğru ve okunaklı yazılması, posta kodunun unutulmaması, posta ile gönderilecek hediyelik eşyaların taşıma sırasında hasar görmemesi için ambalajlarının sağlam yapılması, bu amaçla posta gişelerinde bulunan ücretsiz kutu ve kargo yollama poşetlerinden faydalanılması istendi.
AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler