YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Provokatörler iş başında! Yürüyüşe katılanlardan biri PKK'lı çıktı
Terör eylemlerini protesto etmek amacıyla yapılan yürüyüşe provokatörler gölge düşürmeye çalıştı. Gözaltına alınan 108 zanlıdan 9'u HDP üyesi çıktı. Beyoğlu'ndaki eylemde gözaltına alınan şahsın ise PKK'lı olduğu belirlendi.
Provokatörler iş başında! Yürüyüşe katılanlardan biri PKK'lı çıktı
10 Eylül 2015 / 11:56 Güncelleme: 10 Eylül 2015 / 12:07

Provokatörler HDP'nin ilçe binalarına yönelik saldırı düzenlerken, bazı HDP'li ilçe yöneticileri de kışkırtıcı eylemlere imza attı.

Güvenlik güçlerinin operasyonları sonucu il genelinde 108 şüpheli gözaltına alındı, zanlılar arasındaki 9 kişinin HDP Sultanbeyli teşkilatı üyesi oldukları belirlendi.

Yürüyüşlerde PKK lehine sloganlar atarak halka saldıran HDP'lilerin üzerinden satır ve bıçaklar çıktı. En yoğun gözaltıların yaşandığı ilçe 69 kişiyle Bağcılar oldu.

'Şehitler ölmez vatan bölünmez' diye bağırıyordu PKK'lı çıktı

Star'da yer alan habere göre ise Beyoğlu'ndaki eyleme katılan grubun içinde 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' diye slogan atan bir kişinin PKK'lı olduğu belirlendi.

Gözaltına alınan zanlının telefonu ve evinde yapılan aramalarda örgüt bayrakları ile terör örgütünün lideri Abdullah Öcalan'ın fotoğrafları çıktı.

 

 // Memet
akıllı olun zeki olun, pkk'nın dış güçlerin istediğide tam bu. bırakın vatanhainleri, ajanlar ve provokatörler meydanlarda yalnız kalsınlar... TSK gereğini zaten yapıyor, kimsenin pkk'ya karşı sokağa çıkmasına gerek yok zaten pkk'da dış ve iç güçlerde bunu istiyor. şu durumda kim sokağa çıkma çağrısı yapıyorsa ya ajandır yada vatanhainidir, inanmayın hatta ihbar edin polise......
10 Eylül 2015 13:50
vatansever
 // mehmet vatansever
Etraf ajan, provokatör kaynıyor. Hdp ye oy verdiğini ilan eden ismi Türk cismi gavur insanlar faal...
10 Eylül 2015 13:21
UYAN
 // BİTLİSLİ
"duysun bizim yiğitler...demedi denilmesin....tahrik ediyor itler....dolmuşa binilmesin...vatan yer yer kanıyor....yüreğimiz yanıyor...bir oyun oynanıyor...oyuna kanılmasın.... başlar bizi bulmalar...kapımız çalmalar...tekrar eski dolmalar...bizlere sunulmasın...dolmayı verirler de...enayi derler bir de....OCAK'tan başka yerde...pişen aş yenilmesin...."

...
10 Eylül 2015 Perşembe 12:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler