YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Portresine 15 bin lira verildi
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun imzalı fotoğrafı Antalya İl Başkanlığının düzenlediği yemekte açık artırmayla satışa çıkarıldı. Fotoğraf Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından 15 bin TL'ye satın alındı.
Portresine 15 bin lira verildi
28 Ocak 2011 / 22:35 Güncelleme: 28 Ocak 2011 / 22:47

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanlığının düzenlediği yemekte açık artırmayla satışa çıkarılan imzalı fotoğrafı, 15 bin TL'ye alıcı buldu.

CHP Antalya İl Başkanlığı, Lara Resort Otel'de birlik ve dayanışma yemeği düzenledi. Yemeğe, CHP Antalya İl Başkanı Özer Ülken, CHP Antalya milletvekilleri Hüsnü Çöllü, Tayfun Süner, Osman Kaptan, Atila Emek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, CHP'li ilçe ve belde belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda CHP'li katıldı.

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Antalya Milletvekili Osman Kaptan, AK Parti hükümetinin gündeminin halkın gündeminden farklı olduğunu savundu, CHP olarak AK Parti'yi iktidardan indirmek için gece gündüz çalıştıklarını kaydetti.

CHP Antalya İl Başkanı Özer Ülken de partililere hitaben yaptığı konuşmada, CHP örgütünün birlik ve bütünlük içerisinde hareket ettiğini söyledi.

AÇIK ARTIRMA

Konuşmaların ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun imzalı portre fotoğrafı açık artırmaya çıkarıldı. Kılıçdaroğlu'nun üzerinde 'Antalya'ya sevgilerle. 28.01.2011' yazılı ve imzalı portre fotoğrafı, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından 15 bin TL'ye satın alındı. İl Başkanı Özer Ülken, fotoğrafı Böcek'e verirken, ''Genel Başkanımızın değeri paha biçilemez'' dedi.

Açık artırmada ayrıca üzerinde Kemal Kılıçdaoğlu ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın birlikte yer aldığı çerçeveli karikatür de satışa sunuldu. Karikatürü, CHP Alanya İlçe Başkanı Şevki Türktaş, 7 bin 500 TL'ye satın aldı.

Portre ve karikatürün satışından elde edilen para, gençlik kollarının seçim harcamalarında kullanılacak.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler