YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polisi eylemciler şehit etmiş!
Adana’da cep telefonuna indirilen Zello Walkie Talkie programı ile haberleşen göstericiler, şehit olan komiser Mustafa Sarı’yı birbirlerine böyle duyurdu.
Polisi eylemciler şehit etmiş!
06 Haziran 2013 / 18:23 Güncelleme: 06 Haziran 2013 / 18:27

 

Türkiye genelinde devam eden ‘Gezi Parkı’ gösterisinnde protestocular, birbirleri ile akıllı telefonlara indirdikleri ‘Zello Walkie Talkie’ programı ile haberleşiyor. Telsiz gibi haberleşmeyi sağlayan program sayesinde eylemciler, kalabalığın nerede olduğu, güvenlik güçlerinin pozisyonları hakkında birbirlerine bilgi aktarıyor.

Göstericiler, Adana’da dün inşaatı devam eden 5 metre yüksekliğindeki alt geçitten düşerek hayatını kaybeden komiser Mustafa Sarı’yı birbirlerine ‘Zello’ programı sayesinde haber verdi.

Ses kaydında protestoculardan birinin “Sergen arkadaşımız polisi kafa üstü atmış, ondan sonrada kaybolmuştur” ifadesi dikkat çekiyor. Bir başka eylemcinin ise “Tüm Adana seni arıyor Sergen, dikkatli ol” diyor.

Polis ses kaydındaki kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

İşte o konuşmalar:

İHA

Etiketler:
şereefsiz namussuz haysiyetsizler
 // şerefsiz isyankar düzenbocular
şerefsizler korkuyorsunuz denmi ama er ya da geç bunun hesabı sorulacak srf sağduyulu koruyalım diye bir şey yapmıyoruz ama yazık o kardeşimize o yetim kaldı o yetim elbette bunun hesabını soracak herşeyin elbette bir karşılığı vardır şerefsiz namussuz vatan hainleri...ya sen yada senin gibiler öyle bi çukura düşün ki kurtulamayın boğularak geberin şerefsizler yaşasın zalimler için cehenmnem......
06 Haziran 2013 Perşembe 22:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler