YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polise askerlik müjdesi
Polise askerlik müjdesi
16 Kasım 2010 08:54
Hükümet, askere gitmeyen polislerin durumuna ilişkin düzenleme için kolları sıvadı. Müjdeli haberi ise İçişleri Bakanı Atalay verdi...

İçişleri Bakanı Atalay, polislerin askerlikten muaf tutulmasına ilişkin çalışmayı seçimden önce tamamlamayı umduklarnı açıkladı. 

Kanal 7’de “Başkent Kulisi” programına katılan Bakan Atalay sadece açılımla ilgili değil askerlik düzenlemesi ile ilgili de konuştu.

İçişleri Bakanı Atalay, polislerin askerlik hizmetinden muaf olması konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Atalay, ''Bu konuda bir söz verdik. Çalışmanın üzerindeyiz umarım geç olmadan gerçekleşir. Bu konuda bir çözüm getirilecek. İnşallah seçimden önce sonuçlanır diye umuyorum ama tam bir takvim veremiyorum'' şeklinde konuştu.
 

askerlik sorun değil
 // murat
rütbeli subaylarında rütbelerini sökerek 15 ay er olarak askerlik yapsınlar o zaman okuldakı sureleri nasıl askerlıkten sayılıyorsa poliskerinde sayılsın benım polis okulunda aldığım eğitimi ordudakı asker almıyor asker askerlıği boyunda 4 5 mermı atarak egıım alırken ben egıtımım suresınce 500 uzerınde mermı attım.. asker nasıl terorle mucadele veriyorsa bende canım pahasına veriyorum şehit oluyorum yıllardır... jardarmadan ne farkımız var biz doğarken ...
16 Kasım 2010 22:19
POLİS ZATEN ASKER !
 // BATUHAN
Polis görevini yapıyor asker de askerliğini yaparsa mesele tamamdır....
16 Kasım 2010 12:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler