YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polis dayağına Emniyet'ten açıklama!
Polis dayağına Emniyet'ten açıklama!
19 Şubat 2014 14:47
İstanbul Bayrampaşa'da kameralara yansıyan polis dayağı ile ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğünden açıklama geldi.

Açıklamada "Bir vatandaşın darp edilmesi olayına ilişkin haber ve görüntülerde yer alan görevliler hakkında gerekli idari işlem başlatılmış olup konu hassasiyetle takip edilmektedir." denildi.

Bayrampaşa'da geçtiğimiz cumartesi günü saat 23.30'da meydana gelen olayda polisin "Dur" ihtarına geç uyduğu iddia edilen Kenan Eroğlu (30) adlı sürücü ile trafik polisleri arasında tartışma çıkmıştı. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen olay sırasında Kenan Eroğlu'nun darp edildiği görüldü.

Olayın basında yer alması üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğünden konuyla ilgili açıklama geldi. Açıklamada "Bazı yazılı ve görsel medya basında yer alan trafik polisleri ve çekici sürücüsünün 15.02.2014 tarihinde Bayrampaşa İlçesinde yapmış olduğu uygulama sırasında karışmış oldukları bir vatandaşın darp edilmesi olayına ilişkin haber ve görüntülerde yer alan görevliler hakkında gerekli idari işlem başlatılmış olup konu hassasiyetle takip edilmektedir" denildi.

 

DHA

15:40
 // İMDAT POLİS!
Nerde bir psikopat varsa, çoğu polis olmuş. Her zamanki laf salataları; gerekli işlemler yapılacak! Şimdi bazı faşisler bozulacak ama, polislerin hepsi mi faşist olur! Bu kutsal maaşçıları kim adam edecek!...
19 Şubat 2014 15:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler