YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polis amirinden HDP’li vekillere tokat gibi yanıt
Siirt'te HDP milletvekilleri, çıkan çatışmada öldürülen teröristin cenazesi için geldiği hastane önünde polisle tartıştı.
Polis amirinden HDP’li vekillere tokat gibi yanıt
05 Kasım 2015 / 08:05 Güncelleme: 05 Kasım 2015 / 09:00

Dün gece çıkan çatışmada ölü ele geçirilen teröristin cenazesini beklemek için hastaneye gelen Siirt HDP Milletvekilleri Kadri Yıldırım, Besime Konca ve Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan, hastane önünde fazla polisin bulunmasına tepki gösterdi.

Siz Türkiye vekilisiniz

Polis amiri de, “Devletin aleyhinde, devlete kusur çıkarmış adamın cenazesine gelmişsiniz, siz devletin vekilisiniz Türkiye geneli vekilsiniz” diyerek, devlet aleyhine slogan atılırsa müdahale edeceklerini, alkış yapmaması, devlet aleyhine slogan atmaması durumunda bir daha ki sefere bu kadar güvenlik önlemi alınmayacağını söyledi.

Sen de mi Kadri Hoca?!
 // Yahya RAMİ
O kalabalğın içindekilerini tanımam ve ne niyetle HDP'nin kuyruğuna takılmışlar bilemem! Ancak benim tanıdığım Kadri Hoca'ya çok hayret ettim! Sen de mi Kadri Hocam diyorum başka birşey demiyorum! İlmi kendisine Allah (cc) rızası yolunda rehber olamayan, aksine kendisine ikram edilen ilim Allah (cc) ile arasında perde olanlardan olmaktan Allah'a (cc) sığınırız!...
05 Kasım 2015 Perşembe 11:57
kuzu gibi..
 // iste boyle
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
05 Kasım 2015 11:22
HAİNLER HÜRRİYETLERİ İPLERİ DAGDA OLAN HAİN VEKİLLERİ
 // KASTAMONULU
DEVLETİN HASTANESİNE BAKIN OHAİNLERE YAKIŞMIYOR O HASTANE ...
05 Kasım 2015 Perşembe 08:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler