YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'ya gıda götüren araçtan bakın kim çıktı!
Kars’'ta PKK militanlarına gıda ve ihtiyaç malzemesi götürüldüğü ihbarını alan emniyet güçleri, 3 aracı durdurdu. Araçlarda yer alan HDP Kars Milletvekili Şafak Özanli ve beraberindeki 8 kişi gözaltına alındı.
PKK'ya gıda götüren araçtan bakın kim çıktı!
07 Eylül 2015 / 11:44 Güncelleme: 07 Eylül 2015 / 11:52

Edinilen bilgiye göre, şüpheli şahısların bir marketten temin ettikleri gıda ve ihtiyaç malzemesini Kağızman-Digor kırsalında bulunan bölücü terör örgütü PKK üyelerine götürecekleri ihbarını alan Digor İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, söz konusu araçları ilçe çıkışında durdurdu.

Aralarında HDP Kars Milletvekili Şafak Özanli'nin de olduğu 8 kişi gözaltına alınırken, araçta çok sayıda gıda ve ihtiyaç malzemesi olduğu görüşdü.

HDP Kars Milletvekili Şafak Özanli kimlik tespiti yapılmasının ardından serbest bırakılırken, diğer 8 kişi ise Digor Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Şüpheliler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 

İHA

DAĞI PKK ADLİYEYİ FETO İDARE EDİYOR
 // DADAŞ
Vatan ve Millet Sevgisiyle Görev Yapmaya Çalışan hakim ve Savcılarımızı Tenzih Ederek Söylüyorum Bu Savcı ve Hakimlerimizde Korkarak Görev Yapıyorlar Ancak FETO Bağlantılı Adliye Çalışanları Var Olduğu Müddetçe PKK Dağda Hakim Olmaya Diğer Alfabetik Terör Örgütleri Şehirde Eşkıyalık Yapmaya Devam Edecektir. Zavallı Polis ve Asker Canını Dişine Takıp Risk Alıp Görevin Yaparak İti Köpeği hakimin savcının Huzuruna Getiriyor Ama Ne Hikmetse Bu Zanlılar Polisten Önce Adliyeden Çıkıp Gidiyor. ...
07 Eylül 2015 Pazartesi 19:20
 // Yılmaz
Bu hainlere bize yaptıklarının aynısını yapacan koyacan yola mayını patlatacan ucuracan cehenneme göndeceksin adaleti var hakimin karşısına cıkarıyon...
07 Eylül 2015 17:12
dinarlı
 // Afyon
Bu nu niye vurmamış polis kuşuna dizip biryerlerine de kazık çakmak Lazım...
07 Eylül 2015 16:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler