YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'ya boyun eğenleri ayaklar altına alırız!
PKK'ya boyun eğenleri ayaklar altına alırız!
11 Nisan 2013 14:00
MHP’li vekiller, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin dokunulmazlığının kaldırılması ilişkin verilen fezlekeye sert tepki gösterdi.

MHP’li vekiller, Genel Başkan Devlet Bahçeli hakkında 8 Mayıs 2011 yılında kaset skandalının ardından yaptığı bir konuşma nedeniyle Cumhuriyet Savcılığı tarafından dokunulmazlığının kaldırılmasını istemiyle TBMM’ye fezleke gönderilmesine tepki gösterdi.

MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, “Ey Cumhuriyet savcıları, ey cübbeliler, ey Recep Tayyip Erdoğan yüreğiniz yetiyorsa gelin hepimizin dokunulmazlığını kaldırın” dedi.

Vural, TBMM’de bir grup MHP’li vekil ile konuya ilişkin basın toplantısı düzenledi. MHP’nin İmralı sürecine karşı çıktığı için Genel Başkan Devlet Bahçeli hakkında 8 Mayıs 2011 tarihinde söylediği sözlerinden dolayı hakkında fezleke düzenlendiğini söyleyen Vural, MHP’nin 51 milletvekilinin de dokunulmazlığının kaldırılmasını istedi. Vural, “Mertçe davranın. Sayın Genel Başkanımızın 8 Mayıs 2011 tarihinde söylediği sözlerinin hepsinin arkasındayız. Ey Cumhuriyet savcıları, ey cübbeliler, ey Recep Tayyip Erdoğan yüreğiniz yetiyorsa gelin hepimizin dokunulmazlığını kaldırın. Biz kimseye boyun eğmeyiz. Terör örgütüne boyun eğenleri de ayaklar altına almayı iyi biliriz: Bizi susturamayacaksınız” dedi.

Yargının siyasallaştığını ileri süren Vural, yargı mensuplarına, “Cübbenizi çıkarın, AKP’ye girin politikanızı orada yapın” dedi.

Vural, son günlerde üniversitelerde yaşana olayların MHP’ye yıkılmak istendiğini belirterek “Bundan sonra Türkiye’de meydana gelen her provokasyonun sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

Bahçeli’ye ilişkin dokunulmazlığın kaldırılmasını istenen fezlekenin Adalet -Anayasa Karma Komisyonu’nda görüşüleceğini anımsatan Vural, “Başbakan talimat versin, komisyon toplansın, Biz MHP olarak dokunulmazlığın kaldırılması için oy kullanacağız” dedi. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalacağını belirten Vural, “İster yargısı, isten yürütmesi isterse derin AKP olsun. Biz mücadeleyi sürdüreceğiz” dedi.

 

İHA

15:00
 // haram olsun
Istikrar olsun diye aile olarak sekiz yili aşkindir akp ve erdoğan beye oy veriyoruz. Bu son olaylardan sonra tiksindik. Vatan hinleri aklaniyor, milli olan her şeye savaş açilmiş, bölücüler, teröristbaşi ve yandaşlari her gün ekranda pişkin pişkin boy gösteriyorlar, üniversiteler pkk yandaşlarina teslim edilmekte daha neler neler bu nedenle bir daha akp ye oy vermeyeceğiz, milli duruş segileyen partilere oy vereceğiz....
11 Nisan 2013 15:00
14:12
 // KENDİNİ SOKAN AKREP
Hiç karışmayın. Halkın bastığı taşın altında zaten ezilecekler. O da olmasa akrep misali kendilerini sokmaya çalışıyorlar. Etrafları halkın yaktığı özgürlük ateşiyle çevrili....
11 Nisan 2013 14:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler