YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın yeni hedefi...
Terör örgütü PKK'nın, BDP'nin boykot çağrısının ardından Yatılı Bölge Okullan'nı (YİBO) hedef alan eylemler için harekete geçtiği ortaya çıktı.
PKK'nın yeni hedefi...
21 Eylül 2010 / 07:30 Güncelleme: 21 Eylül 2010 / 07:32

Emniyet İstihbarat Daire Başkanlığı, Van'da ilköğretim okullarını kundaklayan bölücü terör örgütünün YIBC ları kundaklanması için üyelerine talimat verdiğini rapor etti. Raporda, Irak'ın kuzeyinde bulunan Kandil Dağındaki bir sorumlu ile Türkiye'deki bir terörist arasında geçen telefon görüşmesine yer verildi.

TERÖRİSTLER DİNLEMEYE TAKILDI


İki terörist arasındaki konuşma da “YİBO’larda eğitime izin vermeyin. Eğitimin boykot edilmesini sağlayın” konuşması dikkat çekti. 81 ildeki polis ve jandarma ekipleri alarma geçirildi. YİBO’ların vurulması talimatını, örgüt içinde Murat Karayılan’a liderlik mücadelesi veren Suriyeli Fehman Hüseyin’in verdiği kaydedildi. Bu ay başında Van’da Hacıbekir İlköğretim Okulu ile Vali Ali Cevdet Bey İlKöğretim Okulu molotof kokteyli ve benzin dökülerek kundaklanmıştı. (Bugün)

saf vatandaş...
 // ibrahim çelikoğlu
Vatandaş PKK'yı devletten habersiz iş yapıyor zannediyor.Ergenekon devam ediyor.Gelen gidenden kötü,gideni aratıyor.Zemin gene yumuşadı.Kayıp düşenler daha çok olur gibi.
Adam olacak kuzu kuyruğundan belli olurmuş.Adam olmayan neresinden belli olur?Bilmiyoruz......
22 Eylül 2010 06:26
TESPİT ANLATILMAMALI !
 // BATUHAN
Deşifre edilen bilgiler kamuoyuna aktarılırken nasıl saptandığını anlatmamaları lazım, adeta yöntemin deşifre edildi başka yöntem dene gibi oluyor....
21 Eylül 2010 10:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler