YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın yeni eylem planı kan dondurdu! Sivilleri...
PKK'nın yeni eylem planı kan dondurdu! Sivilleri...
13 Ekim 2016 08:05
TSK'nın gerçekleştirdiği operasyonlarda Hakkari'de ağır kayıplar veren PKK'nın, sivil katliam için roketatarlar ile sivil hedeflerin vurulacağı belirlendi

Hakkari'nin Yüksekova ve Şemdinli ilçeleri ağır kayıplar veren hain terör örgütü PKK'nın gerçekleştirdiği saldırıda ölen siviller için ağır ifadeler kullandıkları ortaya çıktı.

Telsiz konuşmalarında saldırıda ölen 5 sivil için "Yapacak bir şey yok öldüyseler öldüler" ifadelerini kullandıkları ortaya çıktı. Asker, polis sivil demeden kanlı eylemlerini sürdüren terör örgütü PKK'nın yeni eylem planı ise kan dondurdu.

HEDEFLERİNDE SİVİLLER VAR

İstihbarat raporlarına göre ağır darbe alan PKK'nın halkı sokaklara dökecek eylem hazırlığında olduğu tespit edildi. PKK'nın sivil katliam için roketatarlar ile sivil hedeflerin vurulacağı belirlendi. 

Teröristlerin özellikle terör bölgelerindeki ulaşım alanlarında roketatarlı eylem hazırlığında olduğu istihbarat raporlarına yansıdı. Örgütün planladığı katliamla ülkeyi zor duruma düşürerek halkı ayaklandırmayı planladığı öğrenildi. 

 

AKSAM

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler