YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın sözde imamından skandal sözler!
Şırnak’ta “Devlet camiye saldırıyor” diye propaganda yapan PKK’lı imam Baki Kutlu, cemaatin şikayeti üzerine gözaltına alındı.
PKK'nın sözde imamından skandal sözler!
31 Aralık 2015 / 11:38 Güncelleme: 31 Aralık 2015 / 17:25

Şırnak, Cizre, Nusaybin, Sur ve Silopi'de sözde öz yönetim ilan edip kenti yaşanmaz hale getiren PKK/YDG-H'nin ibadethane ve İslam dinine yönelik saldırıları bölge halkından tepki çekince örgütün imamları harekete geçti. Devleti din düşmanı göstermek için en şeytanca senaryo ise Şırnak merkezde sahnelendi.

ÇOCUKLARA PARA VERİP GAZ KAPSÜLÜ TOPLATTI

Bugüne kadar örgüte birçok eleman kazandırdığı iddia edilen Şırnak'ın Fahri imamı Şeyh Baki Kutlu'nun PKK propagandası yapmak ve devleti suçlamak için akılalmaz bir tiyatro sahnelediği öğrenildi. Baki Kutlu güvenlik güçlerinin terör mensuplarına müdahalesi sırasında kullandığı göz yaşartıcı gaz kapsüllerini çocuklara para vererek toplattığı öğrenildi.

GAZETECİLERİ ÇAĞIRDI, PROPAGANDA YAPTI

Sözde imam Baki Kutlu sonra bunları cami avlusunda dizdirerek yerel gazetecileri çağırdı. Kameraların kayda geçmesiyle harekete geçen Baki Kutlu namaz için camiye gelen vatandaşlara hitap ediyor. Etrafında kalabalığın artmasıyla iyice coşan Baki Kutlu uydurma hadislerle ne kadar haklı olduğunu anlatıyor.

İFTİRA VE HEZEYAN VAAZLARIYLA BEYİN YIKIYOR

Cami cemaatine polislerin ibadethaneyi hedef aldığını söyleyen Kutlu devlet aleyhine iftira ve hakaret dolu sözler sarf ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Müslüman olmadığı iftirasını atan sözde imam Kutlu devletin Müslüman Kürt halkını dinden uzaklaştırmak için çalıştığını öne sürüyor.

PKK TV'SİNE KONUŞTU "HENDEK FARZDIR" DEDİ

5 gün önce PKK'nın bir yayın organına ve PKK'nın Televizyonuna demeç veren Kutlu, hendek kazmanın farz olduğu söyledi.

Demecinde terör örgütünün hendek kazmasını meşrulaştırmak adına Peygamber Efendimizin Hendek savaşını örnek gösteren sahte imam, çukur ve hendek kazmanın sünnet değil farz olduğunu öne sürdü.

MUSKACI İMAM 450 BİN TL'YE ARSA ALDI

Şırnak Bahçelievler Mahallesi Camisinde fahri imamlık yapan Kutlu camiye bağlı Kur'an kursunda da din dersi altında camiye gelen onlarca çocuğa Kuran derslerinde sonra PKK propagandası yapıyor.

Kutlu'nun Şırnak Bahçelievler Sanayi caddesinde 450 bin TL'ye 5 dönümlük arsa aldığı öğrenildi. Dört katlı bir apartmanda oturan Baki Kutlunun aynı zamanda muskacılık yaptığı belirlendi.

DİNİ KULLANIN TALİMATI PKK'DAN

Her fırsatta camileri ve İslam dinini hedef alan PKK'nın şimdi de imamları kullanarak çirkin yöntemlerle algı operasyonu başlatma talimatı verdiği öğrenildi. Camileri ateşe veren ve onlarca camide ibadeti engelleyen PKK'nın vatandaşın tepkisini kırmak için PKK'lı imamlara "ibadethanelere devletin zarar verdiği"ni anlatın talimatı verdiği tespit edildi.

GÖZALTINA ALINDI

PKK'lı imam Baki Kutlu, cemaatin şikayeti üzerine gözaltına alındı

 

STAR

 // ali ÖZTÜRK
Uğruna mücadele ettiği pkk lılardan sopa yiyince aklı başına gelir belki. Bunların dinle diyanetle işleri yok. Sözde imam sen bunu hala anlamadım mı. ???...
24 Şubat 2016 12:13
 // Rasim DUMAN
Yahu madem bu adamin sicili bu kadar bozuk, nicin bugune kadar derdest edilmemis? Cocuklari "zehirlemesine" nicin goz yumulmus?! Nicin "fahri imamlik" yapmasina musaade edilmis?! Bu iste idari bir zaafiyet goruyorum ben. Cok sukur, nihayet "iceriye" alinmis. Disariya cikmasi kolay olmamali artik....
31 Aralık 2015 17:46
İÇİMİZDE İNANAN CAHİLLER VAR
 // YEŞİL
BU KİTAPSIZA İNANAN KÜRTLERDE VAR ÖYLEMİ!!!!...
31 Aralık 2015 Perşembe 13:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler