YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın paniği telsizlere yansıdı
Kuzey Irak'taki kamplara yönelik hava operasyonunda ağır kayıp veren PKK'nın yaşadığı panik, telsiz konuşmalarına da yansıdı.
PKK'nın paniği telsizlere yansıdı
28 Temmuz 2015 / 08:40 Güncelleme: 28 Temmuz 2015 / 18:20

Kandil'deki ana karargâh olarak "Roj" koduyla, Türkiye sınırları içinde ve sınıra yakın bölgelerde bulunan örgüt mensubu gruplarla yapılan görüşmelerin çevrim raporu, hazırlıksız yakalanan örgüt mensuplarının büyük kayıplar yaşadığını ortaya koydu.

Kandil'den yapılan anonslarda, bombardımanın ardından 9 ayrı grupla irtibat kurulamadığı belirtilerek, "Askeri eğitim hazırlığı için toplanılan alanlarda çok kaybımız var" denildi.

Kandil'den yapılan anonsta, "Hevaller konuşan Roj, medya savunma alanlarına Türkiye Cumhuriyeti askerince düzenlenen tamamen imhanın hedeflendiği saldırı sonunda sahada bulunan Andok, Sinat, Cilo, Hogir, Rezzan, Dicle, Zeynel, Havin ve Reber kodunu kullanan gruplarla irtibat kurulamıyor" denildi.

Anonsta ayrıca "Süreç bitmiştir. Sahalarda aktif eyleme geçebilirsiniz" diye talimat verildi.

Pazar gece 6 PKK'lının kendi arasında yaptığı bir başka telsiz konuşmasının ise çok sayıda uçaksavar bataryasının imha edildiğini ortaya çıkardı.

Etiketler: , ,
Aralıksız devam etmeli...!!!
 // Muhafız
Hava operasyonları aralıksız devam etmelidir.Yalnız hava operasyonlarında klasik gelişmiş modern mühimmat yerine 3000 librelik bombalara HARDAL gazıyla doldurulmuş mühimmat ve 3000 librelik NAPALM bombaları kullanılmalıdırki tam sonuç alınabilsin.Böylece yurt dışındaki kamplardaki bütün teröristlerin aynı anda hepsinin bertaraf edilmesi sağlanmış olur,daha sonra yurt içindeki kamplardaki bütün teröristlerin aynı anda bertaraf edilmesi için kara operasyonları ardı ardına düzenlenlenmelidir...!!!...
28 Temmuz 2015 Salı 17:45
1
 // 1
yani bunların hala haberlesebilecegi kendi birlikleri var hepsi yok edilsin başta Meclisteki o Hainler olmak üzere yoksa açık hedefleri vurmak bi işimize yaramaz gibi...
28 Temmuz 2015 10:30
Hainler
 // Boğaçhan
Allah belanızı versin! HDP'ye oy verenlerin de elleri kırılsın! Güzelim memleketi cehenneme çevirdiniz....
28 Temmuz 2015 Salı 10:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler