YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın mühimmat depoları böyle yerle bir edildi
TSK tarafından PKK'ya yönelik operasyonlar aralıksız devam ederken, Şırnak'ın Besta-Dereler mevkiinde bulunan PKK kampı ve örgüt tarafından mühimmat deposu olarak kullanılan sözde PKK mezarlığı düzenlenen hava operasyonu ile yerle bir edildi.
PKK'nın mühimmat depoları böyle yerle bir edildi
10 Aralık 2015 / 13:18 Güncelleme: 10 Aralık 2015 / 13:23

Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlar aralıksız sürüyor. PKK'ya büyük darbelerin vurulduğu operasyonların biri de Şırnak'ın Besta-Dereler mevkiinde gerçekleşti.

Daha önce istihbaratı alınan ve terör örgütü tarafından kullanıldığı tespit edilen mağara, sığınak, silah mevzileri ve sözde mezarlık olarak kullanılan mühimmat depoları bölgeye düzenlenen hava operasyonu ile yerle bir edildi. Tespit edilen koordinatlar hava operasyonu ile bombalandı.

6 Aralık tarihinde düzenlenen operasyonla PKK'nın kullandığı bir çok mağara, sığınak, silah mevzileri ile sözde mezarlıklar bombalanarak kullanılmaz hale getirildi.

PKK KAMPI YERLE BİR EDİLDİ

Düzenlenen hava harekatında bombardımana tutulan Besta-Dereler mevkiindeki sözde mezarlığın terör örgütü PKK tarafından kamp olarak kullanıldığı ve mezar olarak dizayn edilen yerlerde ise mühimmatların gizlendiği tespit edildi.

Başarılı bir operasyon düzenleyen Mehmetçik, terör örgütünün kampı ile mühimmat depolarını yerle bir ederken, operasyonda 2 teröristin de sağ olarak ele geçirildiği belirtildi.

Operasyonda bombardıman anı ise kameralara saniye saniye yansıdı.

 

adalet
 // vatan millet
bir gün kanunun adaletiyle bu dünyada, ALLAH ın adaletiylede ahirette hesap gününde hesaba çekileceksiniz bundan hiç şüpheniz olmasın. Fakat o zaman iş işten geçmiş olacak ve son pişmanlığınız fayda etmeyecek sizi kurtaramayacak tıpkı firavun gibi son secde işe yaramayacak. YAŞASIN VATANIM, MİLLETİM,BAYRAĞIM,DEVLETİM. AMİN....
10 Aralık 2015 Perşembe 17:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler