YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın Cizre planı deşifre oldu: Sivilleri de öldürün!
Cizre'de HDP'nin sözde özerklik hayalini gerçekleştirmek için PKK'nın ilçeyi ele geçirme planını deşifre oldu. PKK Cizre'ye 200 kişilik suikast timi yerleştirirken Kandil de 'sivilleri öldürün' talimatı vermiş.
PKK'nın Cizre planı deşifre oldu: Sivilleri de öldürün!
12 Eylül 2015 / 10:13 Güncelleme: 12 Eylül 2015 / 10:24

Cizre’'de 8 gündür devam eden sokağa çıkma yasağı ve beraberindeki olayların perde arkasında terör örgütünün katliam planı yatıyor.

Güvenlik güçleri PKK'nın iç savaşın merkezi olarak seçtiği Cizre'ye gruplar halinde bir ayda 200 azılı suikast timini yerleştirdiğini belirledi. Bu timler halkın evlerini zapt edip yerleşti.

Kuzey Irak'taki Haftanin kampından gelen teröristlere kırsalda yetişmiş azılı teröristler de katıldı. Uzun namlulu silahlar ve patlayıcılarla yığınak yapan suikast timinin hedefinde güvenlik güçlerine çok büyük kayıplar yaşatacak seri eylemler vardı. 

KANDİL: SİVİLLLERİ ÖLDÜRÜN!

Kandil kaos ortamının alevlenmesi için timlere 'Sivilleri de öldürün' talimatı verdi. Bu bilgi üzerine ilçe adeta güvenlik çemberine alındı. Özel harekat timleri o hainleri gasp ettikleri evlere hapsetti. Bu sefer de azılı teröristler 'siviller ölüyor', 'Cizreliler aç kaldı' gibi yalanlar üretti. Bunun üzerine Demirtaş HDP heyetiyle Cizre'ye girmeye çalıştı ancak geri dönmek zorunda kaldı.  Güvenlik güçleri operasyonlarda aralarında suikast timlerinin de olduğu 32 teröristi etkisiz hale getirmişti.  

İstanbul’da 17 PKK'’lı gözaltında

İstanbul Emniyet Müdürlüğü teyakkuzda! Ekipler 11 ilçede 28 adrese baskın düzenledi. Operasyonda 14'ü PKK ve YDG-H üyesi olduğu öne sürülen toplam 17 şüpheli gözaltına alındı. Yapılan aramalarda  2 pompalı tüfek, 12 molotofkokteyli çok sayıda örgütsel dokümanlar ele geçirildi. 

Hainlerin alçak yalanları 

Dağlıca ve Iğdır’'da kalleşçe saldırılarla asker ve polisimizi şehit eden PKK, 6 gündür Cizre’'de ağır kayıplar verdi. Cizre’'yi kurtarılmış bölge ilan etmek isteyen PKK yaptığı kara propagandayla HDP ve CHP'’lilerden de destek aldı. 

İçişleri Bakanı Selami Altınok Cizre’'de 6 gündür terör örgütü PKK ile yaşanan çatışmalarda 34 teröristin öldürüldüğünü açıkladı. Cizre’'yi kurtarılmış bölge ilan etmek isteyen ancak asker ve polisimizin karşısında duramayan PKK bu sefer de en iyi bildiği yolu denemeye çalışıyor: Kara propaganda!

Türk askeri ve polisinin sözde Cizre'’de sivil halka katliam yaptığı görüntüsünü vermeye çalışan PKK ve yandaşları sosyal medya üzerinden kampanya başlattı. Bu yalanlara HDP ve CHP'’li vekiller de destek veriyor.

İşte o yalanlar:

yl.jpg

CHP DE ALET OLUYOR 

Cizre’de teröristlere yönelik yapılan operasyonu halkın tamamına karşı yapılıyormuş gibi sunan CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, sosyal medyadan şunları yazdı: Cizre’de insanlık öldürülüyor. 150 bin kişi gözaltında çocuklar aç ve ilaçsız. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu: Cizreli 120 bin kişi toplu hapiste yaşam hakkı tehdit altında. Bunun adı faşizm. 

 

AKŞAM

haini bol milletiz vesselam
 // hursit dilaver
alet olan yok.küfrün tek millet olduğu malumdur.bunu yumuşatmanın alemi yok.osmanlının 4 direği olan DİN-DEVLET-VATAN -MİLLET düzenine çok saldırılar oldu.hala da olacak.bunu ha PKK ile yaparlar,ha hürriyet deyip,osmanlı bankası kadar türküm diye..iran düşmanları,amerika ile arayı düzeltince de iran dostu olurlar.muhbirlerimizi PKK YA BİLDİRİRLER DE SONRA HANİ İSTİHBARAT derler.KCKlıları ipe sererler de sonra hepsi HDPye oy vereceğiz derler.TAYYİBE küfr seansları yaparlar.hainimiz boldur bizim...
12 Eylül 2015 Cumartesi 16:49
gaziantep zonguldak hattı denirdi 65lerde..
 // hursit dilaver
tekrar tekrar yazacağım. bunların bu hainliği, tayyip düşmanlığı, paralel sevgisi,haşhaşi halveti, sonunda bu ülkeyi kırımı gitmiş ukrayna yapar.bu hainlerin de umurunda olmaz. zaten 1965li yıllarda bir gazetenin kültür yayınlarında çıkan ekonomist birinin GAZİANTEP ZONGULDAK hattı vardır. doğuyu boşverin batıya bakın derdi.meşhur gazetenin ekomomist yazarı kendisi . o zamanlar tabi.gerçi bizim beyaz türkler doğuya mal satamasalar umurlarında olmaz doğu.bu iş böyle. umurlarında mı ülke....
12 Eylül 2015 Cumartesi 16:40
bir lahzai teahhür...daha çok beklersiniz hainler..
 // hursit dilaver
ey rezil avcı,attın ama gene beceremedin lan demişti tevfik fikret denilen adam.bunların şairidir bu.ermeni talleyran,sultan hamide yaptığı suikasti 2 dakika ile kaçırmıştı da şimdilerde vatan kahramanı sayılan t.fikret yukardaki şiiri yazmıştı.biz haini bol milletiz.şimdillerde de umut ermeni değil, PKK. keşke cizrede devlet ilan edip merkel ve murdok medyası tarafından dünyaya duyurulup onlar da yeni devleti tanısa da tayyip bey düşse. ne güzel olurdu. di mi ey hain-i vatanlar....
12 Eylül 2015 Cumartesi 16:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler