YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın açlık grevi foyası ortaya çıktı
PKK'nın açlık grevi foyası ortaya çıktı
09 Kasım 2012 16:22
Terör örgütü PKK bir skandala daha imza attı. PKK'nın sosyal paylaşım sitelerinde açlık greviyle ilgili paylaştığı fotoğrafın Cezayirli kemik hastası bir gence ait oldığu ortaya çıktı.

"Açlık grevlerinde bu hale geldi" denilerek bir deri bir kemik kalmış yatalak hastanın fotoğrafının Cezayirli kemik hastası bir genç olan Mehalli Mokhtar'a ait olduğu anlaşıldı. Abdullah Öcalan' a tecrit uygulandığı iddiasıyla KCK tarafından cezaevindeki mahkum ve tutuklulara dayatılan açlık grevlerini kamuoyu gündeminde tutmaya yönelik propaganda çalışmalarının altından sahtekarlık çıktı.

ZAYIF DÜŞEN TERÖRİST BULUNAMADI

KCK talimatıyla yapılan propaganda kapsamında Ağrı Merkez Demokratik Gençlik Platformu adına bir sosyal paylaşım sitesinde açılan sayfada bir fotoğraf yayınlanarak, altında "Hani yiyorlardı" yazıldı.

KCK bu fotoğrafı yayınlayarak, PKK'lıların açlık grevi yaptığını ve hiçbir şey yemediklerini iddia etti. Fotoğraf üzerinde bu kişinin açlık grevindeki bir PKK'lı değil Cezayir'in Tiaret kentinde yaşayan kemik hastası Mehalli Mokhtar olduğu belirlendi.

haber7

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler