YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'lılar ölümü bekliyor
PKK'lı terörsitler zor durumda...
PKK'lılar ölümü bekliyor
16 Aralık 2011 / 10:55 Güncelleme: 16 Aralık 2011 / 10:40

Terör örgütünün Kazan Vadisi'nde kalan bazı militanların mağaralarda açlık ve sefalet içerisinde ölümü beklediği öğrenildi. Terör örgütünün Kazan vadisinde aldığı büyük darbeden sonra bir çok teröristi teslim olmak için fırsat kolladığı, bazı teröristlerin ise açlık, sağlıksız koşullar ve soğuk yüzünden çok zor durumda oldukları bildirildi.

Terör örgütünden kaçmayı başlayan M.A isimli teröristin güvenlik güçlerine verdiği ifadede, kendisinin de örgütten açlık ve soğuktan dolayı kaçtığını, ayrıca Kazan Vadisi'nde bulunduğu grupta 23 kişinin öldüğünü, kendisinin çatışmadan kaçtığını ve 3 gün boyunca küçük bir mağarada saklandığını hatta terör örgütünün bazı yayın kuruluşlarında öldüğü haberlerinin verildiğini söyledi.

İçinde bulunduğu grubun büyük sıkıntılar yaşadığını belirten teröristin, çoğu arkadaşının da teslim olmayı düşündüğünü, ancak bunu belli etmediklerini anlattı. Teslim olmak isteyen teröristlerin hayatlarının tehlikede olduğunu belirten M.A.', bu yöndeki talebini ileten iki arkadaşından bir daha haber alamadıklarını sözde grup komutanına sorduklarında ise şu cevabı aldıklarını anlattı: "Bize onları askere yakın bir yere götürdük ki asker nereden geldiklerini bilmesin ve yerimizi tespit etmesin' denildi. Ama uzun bir aradan sonra Hakkari'de telsiz anonslarında iki arkadaşın ibret olsun diye infaz edildiklerini ve teslim olmak istedikleri için ve göreve karşı geldikleri için infaz edildiğini duydum. yalnız bunlar bizim arkdaşlar mı değiller mi bilmiyorum." (Bugün)

 

BİZ OSMANLI TORUNLARIYIZ
 // OsmANLI İMPARATORLUĞU
PKK BİR ERMENİ YAHUDİ OYUNUNUDUR SAFLARI KANDIRIP KOCA DEVLETLE BAŞ EDECEKLERİNİ SANIYOR APTALLAR SONLARI HERDAİM ÖLÜM DEHŞETTİR OYUNLARA GELENLERİN SONU HÜSRANLA BİTECEK SONSUZA DENK UNUTMASIN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN BU T.C DEVLETİ KOLAY LOKMA OLMAMIŞTIR OLMAYACAKTIR .DÜŞMANLARIN KULAĞINA KÜPE OLSUN...
16 Aralık 2011 21:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler