YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'dan CHP'ye flaş çağrı: Gelin birlikte kuralım
PKK'nın sözde Yürütme Komitesi üyesi Duran Kalkan, CHP'ye "Bütün tutarlı sosyal demokratları çağırıyoruz; demokrasi cephesine katılın. Herkesin özgürce yaşadığı demokratik Türkiye sistemini kuralım" sözleriyle çağrı yaptı.
PKK'dan CHP'ye flaş çağrı: Gelin birlikte kuralım
30 Aralık 2015 / 08:02 Güncelleme: 30 Aralık 2015 / 08:09

PKK'nın sözde Yürütme Komitesi üyesi Duran Kalkan, CHP'ye çağrıda bulundu.

Duran Kalkan, CHP'ye "Bütün tutarlı sosyal demokratları çağırıyoruz; demokrasi cephesine katılın. Kimsenin ayrılması vs. yok. Herkesin özgürce yaşadığı demokratik Türkiye sistemini kuralım" sözleriyle çağrı yaptı.
 
'CHP'DEKİ SOSYAL DEMOKRATLARA SAYGI DUYUYORUZ'
 
CHP safını net olarak ortaya koymalı. AK Parti'ye koltuk değneği olan CHP'lilik artık bitmeli. CHP içinde tutarlı sosyal demokratlar var. Yıllardır mücadele ediyorlar. Tanıyoruz, saygı duyuyoruz mücadelelerine. Ama gelinen noktada AK Parti'nin MHP ile kurduğu cepheye koltuk değneği olunamaz.

CHP, suç ortağı mı olacak, onlara karşı demokratik direnişin yanında mı yer alacak? En başta CHP'ye sorumluluk düşüyor; bütün tutarlı sosyal demokratları çağırıyoruz; demokrasi cephesine katılın. Kimsenin ayrılması vs. yok. Herkesin özgürce yaşadığı demokratik Türkiye sistemini kuralım. 

 

MİLLİYET

TOP SENDE CHP
 // DADAŞ
Dün Meclis Gurup Toplantısında Esip Gürleyen Sayın Kılıçdaroğlu Al Sana Samimiyet Testinin Kıralı Top Sende Dün Esip Gürlediğin Gibi Şimdide Es ve Gürle Hasiiiiiiiiitrrrrrrrrrrrrrrr Terörist Köpekler Diyebilirsen Birdahaki Seçimde Oylarını Artıracağının Garantisi Vardır. Yok Eğer sağa Sola Eğer Büker ve Kıvırırsan Bu Kehanet Değil Birdahki Seçimde % 15 Oyu Zor Bulursun Dedimya HAYDİ CHP TOP SENDE. ...
30 Aralık 2015 Çarşamba 15:05
SON DARBE PKK DAN
 // ANTALYALI HASAN
DERSİMLİ MAL KEMAL BAKALIM NE CEVAP VERECEK...
30 Aralık 2015 Çarşamba 12:43
pkk ve chp yemi kaldı
 // müslüm karaoğlan
pkk ve chp yemi kaldı bu işler ayrıca anlaşılan hdp yi satmış bu apocular...
30 Aralık 2015 09:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler