YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK ve FETÖ medyası soruyordu, Hurşit Külter bakın neredeymiş!
PKK ve FETÖ medyası ‘Külter gözaltında öldürüldü’ palavrasına sarıldı. Yakalanan bir terörist, Külter'in 20 kişilik terörist grubuyla kanalizasyonu kullanıp Cudi’ye kaçtığını itiraf etti.
PKK ve FETÖ medyası soruyordu, Hurşit Külter bakın neredeymiş!
09 Temmuz 2016 / 11:17 Güncelleme: 09 Temmuz 2016 / 11:41

PKK, HDP ve paralelciler, yaklaşık 1 aydır sosyal medyada, yayın organlarında “hurşit külter nerede?” yaygarası yapılarak DBP Şırnak İl Yöneticisi Hurşit Külter’in devlet tarafından gözaltında öldürüldüğü provokasyonunu yapıyor.

Akşam Gazetesi Külter'in nerede olduğu ile ilgili şok bir ifadeye ulaştı.

FETÖ ile PKK’nin algı oyunu Şırnak operasyonları sırasında yakalanan terörist S.İ.’nin ifadeleriyle gün yüzüne çıktı. S.İ. ifadesinde Külter’in yaşadığını itiraf etti. 

ŞEHİRDE SAKLANMIŞ

S.İ., güvenlik güçlerine karşı silahlı faaliyet yürüten Külter’i son olarak operasyonların 50’inci gününde yanında bulunan 20 teröristle canlı olarak görüp teşhis ettiğini söyledi. S.İ. ayrıca Külter'in sözde gözaltına alındığı öne sürülen 27 Mayıs tarihinden sonra da şehir içerisinde saklandığını da belirtti.

Terörist S.İ., Külter’in kaçmak için ise şehrin kanalizasyon yollarını kullandığı bu yolla Cudi kırsalına kaçtığını söyledi.

Külter’in annesi başta olmak üzere diğer aile mensupları da devleti suçlayan ifadeleri terör örgütü ile bağlantı internet sitelerinde yayınlanmıştı.

Güvenlik güçleri ise Külter’in gözaltına olmadığını açıklamıştı. Ancak aile üyeleri devletin açıklamalarına inanmak yerine terör örgütünün oyuncağı oldu. Anne Kerime Külter “Oğlumu devlet aldı, geri getirsinler bana” demişti. 

AĞABEYİ CHP VE HDP’YE GİTTİ 

‘Hurşit Külter’i devlet ortadan kaldırdı’ algısını oluşturmak için Külter’in abisi Ebubekir Külter, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ile görüşmüş, Altay, konunun takipçisi olacaklarını söylemişti.

Daha sonra HDP’yi ziyaret eden Külter, bu konuda gerekli girişimlerde bulunulmasını istemişti. 

kun1.pngkun2.jpgkun3.jpgkun4.jpg

niye beceremediniz,aklınıza mı gelmedi, kepçe mi yoktu.
 // hursit dilaver
bu çakallar hem tüneller kazdı,hem de kanalizasyonları kullandı. peki bizimkilerin aklına gelmez mi, 2 tane kepçeyle şehrin ya da mahallenin etrafını 2 ya da 3 metre derinliğinde, 1-2 metre genişliğinde kazıp ta ,bu şehir dışına çıkan tünelleri bulmak,akıllarına gelmedi mi.çepeçevre tünel kazarsanız, ne olur, şehir içindeki kaçma yolları olan kanallar, tünellerle sizin yaptığınız çakışır, kesişir.. dolayısı ile hem o tünelleri kapatırdınız, kaçacakları da keklik gibi avlardınız.yook işte....
09 Temmuz 2016 Cumartesi 15:28
ne hurşitmiş be
 // muammer
bu lanetlenmiş chp nin birde bekaroğlusu çiktı hurşit nerde hala yok diye tuturuyorlar,anasına sorsana nerede diye devlet ne bilecekk yoksa devlet her tereristin başına bekçimi koysun sizde adam olmaz bunu halkda anladı ama siz anlamadınız....
09 Temmuz 2016 Cumartesi 14:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler