YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK: "Eylemleri durdurmaya hazır olun"
Örgütün eylem birimlerine, "eylemleri durdurmaya hazır olun" talimatı verilirken KCK Yürütme Konseyi Eş Başkanı Bese Hozat, HDP'nin zaferine katkı sunmak için örgütün tarihi bir tutum takınacağını açıkladı.
PKK: "Eylemleri durdurmaya hazır olun"
08 Ekim 2015 / 02:20 Güncelleme: 08 Ekim 2015 / 02:31

Türk Silahlı Kuvvetlerinin kararlı ve etkili operasyonları sonrası büyük darbe alan ve dağılan PKK terör örgütü, seçimlerin yaklaşmasını bahane ederek terör örgütü, kendi içinde, "tek taraflı ateşkes" ve eylemsizliği tartışıyor. Yapılan tartışmalarda, seçim süresince eylemlere ara verilmesi düşüncesi kabul gördü.

Örgütün eylem birimlerine "saldırıları durdurmaya ve önceki sınırlara çekilmeye hazır olun" talimatı verdiği ileri sürüldü.

Bir gazetede, "Yargılanma zamanı yakın" başlığıyla yayımlanan yazısında Hozat, örgütün seçim süresince eylem yapmayacağı sinyalini verdi. Hozat'ın bu yönlü ifadesinin örgütün kısa süre içinde "tek taraflı ateşkes" ilan edeceği şeklinde algılanıyor.

Sakın ha operasyonlara ara vereyim demeyin...!!!
 // Muhafız
Cumhurbaşkanı'na,Başbakan'a,Gnk . Kur . Başkanı'na bu milletin uyarısıdır;T.C sınırlarının içinde ve dışında bir tane dahi terör örgütü pkk mensubu kalmayana dek,hepsi tamamen yok edilene kadar operasyonlara devam edilmelidir,hatta hava operasyonlarında pkk terör örgütünün bütün kampları yok edilene kadar,kamplar birdaha kkullanılmayacak hale getirilmek üzere gerekirse Hardal gazı, iperit, lezisit kalıcı kimyasal gazlar kullanarak birdaha kamplar kullanılamaz hale getirilmelidir,ibreti âlem i...
08 Ekim 2015 Perşembe 13:46
kökünüzü kazıyıncaya kadar TSK DURMAYACAK...
 // Adem
kökünüzü kazıyıncaya kadar TSK DURMAYACAK......
08 Ekim 2015 Perşembe 13:32
1
 // 1
Eğer onlarla beraber hareket edip bizimkiler de durursa bu milletin.hakki o mecliste sözde milletinvekiliyim diyenlere haram olsun...Eğer ki Demirtaş ve saz arkadaşları da meclisten uzak sakin ve sadece girişi. olan hücrelere konulmazsa bu vatan size haram olsun......
08 Ekim 2015 11:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler