YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK cami yakıyor HDP kilise açıyor!
İslam düşmanlığını görev edinen terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin hainliği bitmek bilmiyor. Daha önce Şanlıurfa’da bir ekmek fırınını kiliseye çeviren HDP’nin Mardin’de kilise açtırdığı ortaya çıktı.
PKK cami yakıyor HDP kilise açıyor!
08 Ocak 2016 / 13:16 Güncelleme: 08 Ocak 2016 / 13:32

Türkiye ve İslam düşmanlığı ihalesini Ermeni terör örgütü ASALA’dan devralan PKK, kanlı saldırılarına devam ederken, bir yandan da ülkenin tarihi ve kültürel miraslarını yok etmek için yoğun gayret gösteriyor.

Yeni Akit'in haberine göre; Kürt halkının cahil kalması için yıllardan beri okul yakan, bölgeden İslam ve Müslümanların izlerini silmek için de Şırnak, Hakkâri, Cizre, Mardin, Bitlis, Muş, Diyarbakır ve civar kentlerdeki tarihi cami ve medreseleri yakan terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’nin ise bir yandan misyonerlik yuvalarına yöneldiği öğrenildi.

HDP’Lİ EROL DORA AÇILIŞI YAPTI 

Daha önce Şanlıurfa’da bir ekmek fırınını kiliseye çeviren PKK’nın siyasi propaganda birimi gibi çalışan HDP’nin Mardin’de kilise açtırdığı ortaya çıktı.

erm-001.jpg

Geçtiğimiz hafta açılışı yapılan Mardin Protestan Kilisesi’nde HDP’li Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle 60 yıl sonra tekrar ayin yapıldı. Mardin Protestan Kilisesi; HDP’nin Süryani Vekili Erol Dora, yine Süryani Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Februniye Akyol Akay’ın katılımıyla açılmıştı.

BİR AVUÇ ÜYE İÇİN KİLİSE AÇILDI 

Mardin’in atıl yapılarından biri olan ve HDP’nin desteğiyle restorasyondan geçirilen Protestan Kilisesi’nin misyonerlik faaliyetlerinin merkezi olarak kullanılacağı iddia ediliyor.

Kilisenin açılmasına tepki gösteren Mardin halkı ise, şehirde nerdeyse bir avuç üyesi bile bulunmayan ‘Protestan Kilisesi’nin açılmasına destek veren HDP’li Mardin Belediyesi’nin öncelikle kanlı örgüt PKK’nın tahrip ettiği yapılara yönelmesi gerektiği ifade ediyor. 

ERMENİ PATRİĞİ DE AÇIKLAMIŞTI: ÇOK SAYIDA KRİPTO ERMENİ VAR

Ermeni Patrik Genel Vekili Aram Ateşyan daha önce Bugün TV'de önemli açıklamalarda bulunmuştu. "Türkiye'de 100 binin üstünde gizli Ermeni var" iddiasında bulunan Ateşyan, Tunceli'nin yüzde 90'ının Ermeni olduğunu savunmuştu.

Erkam Tufan'ın "'Tunceli civarında çok fazla sayıda Kripto Ermeni olduğu söyleniyor bu doğru mudur?'' şeklindeki sorusuna Ateşyan şu yanıtı vermişti:

"Doğrudur Tunceli'nin yüzde 90'ı belki dönme Ermeni'dir. Neden derseniz 30 yaşlarında bir çocuk geldi bana ve ''benim köküm Ermeni'' dedi. ''Ben dönmek istiyorum'' dedi. Ben de ''ispatla dedim'' ispatlayamadı, kabul etmedim.

erm2.jpg

Ama inatla gitti geldi, vazgeçmedi. Gitti, geldi rahatsız etti beni, daha sonra babası aradı. Beyefendi dedi ''ben belediye çalışıyorum emekli olayım bende İstanbul'a gelip döneceğim. Buradaki halkın yüzde 90'ı Ermeni'dir, lütfen kabul et'' dedi. Bende kabul ettim ders aldı, vaftiz oldu, kilisemizin üyesi oldu."

Göçlere dikkat!
 // Ali K.
PKK faaliyetleri ile Diyarbakırda dahil olmak üzere tüm bölgede ülkesini, bayrağını seven yerli halk göç ettiriliyor. O bölgelere örgüt bağlantılı unsurlar yerleşiyor.Bölgeler siyasal anlamda homojen hale getiriliyor. Barış süreci denilen zamanda bunu görmezden gelen yöneticilerin artık işin ciddiyetinin farkına varmaları, bu gidişi tersine çevirmenin yollarını arayıp bulmaları zamanıdır. Gün taviz günü değildir....
08 Ocak 2016 Cuma 17:34
PKK'de Ermeni rolü neden konuşulmuyor?
 // Sami
PKK nin kurulduğu günden bu güne pek çok yöneticisinin, yönlendiricisinin Ermeni olduğu itirafçılar tarafından dile getirildi, her türlü öğrenildi. Şimdi Diyarbakırda camiler yakılırken, okullar yakılırken, müslümanlara saldırılırken işin içindeki ermeni parmağı üzerinde niye durulmuyor? İlgili siyasi partinin Rusya ve Ermenistan ayakları niye incelenmiyor? Niye konuşulmuyor? Niye. Türklerle toprak kürtlerle kan davası olanlar davalarından vazgeçtiler mi sanıyorsunuz......
08 Ocak 2016 Cuma 16:03
HEVALLER
 // bordo bereli mak taburu
SURA YAZIN CUMA NAMAZI KILACAĞIZ HEVALLERİDE GÖMECEĞİZ...
08 Ocak 2016 Cuma 13:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler