YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK asla bir Kürt örgütü değildir! İşte kanıtı...
Hasan Celal Güzel, PKK terör örgütünün Kürt'lerle hiçbir bağlantısının olmadığını aksine içlerinden çoğunun Ermeni olduğunu söyledi.
PKK asla bir Kürt örgütü değildir! İşte kanıtı...
27 Ağustos 2016 / 06:26 Güncelleme: 27 Ağustos 2016 / 06:41

Kanal A'da yayınlanan Fahrettin Damga'nın moderatörlüğünü yaptığı 'Gözden Kaçanlar' programına konuk olan Yeni Türkiye Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Hasan Celal Güzel PKK terör örgütüne dair çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

İşte Hasan Celal Güzel'in değerlendirmelerinden önemli satırbaşları:

PKK ASLA BİR KÜRT ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR!

PKK asla bir Kürt örgütü değildir. PKK'lıları idare edenlerde Kürt değildir. Büyük çoğunluğu Kürtçe bilmez. 

Bir atıfta bulunmak istiyorum. Sayın Vecdi Gönül. Eski Milli Savunma Bakanımız. Bana söylemişti. 'PKK'nın ilk telsiz çevrimleri Ermenice'ydi' dedi. Birbirleriyle Ermenice haberleşiyorlarmış. Çünkü çoğunluğu Ermeniydi. 

Sevgili müslüman Kürt halkımıza sesleniyorum. Bunlar katiyen Müslüman değil. Kalktılar kendi kendine din icat edelim diye, aslında komünistler, ataistler. Tamamen Kürt halkının dışındalar bunlar. Son derece zalimdirler. 

Neticede net bir şekilde ifade edebiliriz, PKK'nın Kürtlerle hiçbir ilgisi yoktur! 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 

Etiketler: , ,
 // Gerçek Kürt!!
Evet ben kürdüm ve ben bir Vatanseverim ne Hdp kürt hakkını savunan bir parti nede eli kanlı terör örgütü pkk bir kürt örgütüdür Allah aşkı için ya ummeti Muhammedi kürt kardeşlerim uyanın artık bu ülkede yaşayan herkes Türk tür Kürt tür ırk ayrımı olmaz islamda yeter...
27 Ağustos 2016 14:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler