YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Peygamber diyarından hainleri temizleyeceğiz
Başbakan Davutoğlu, "Terör odakları temizleninceye kadar mücadelemiz aralıksız sürecek. Peygamber diyarından hainleri temizleyeceğiz" dedi.
Peygamber diyarından hainleri temizleyeceğiz
16 Aralık 2015 / 15:41 Güncelleme: 16 Aralık 2015 / 16:29

Başbakan Ahmet Davutoğlu Şehit yakınları Gaziler ve Gazi yakınlarının istihdamına ilişkin kura töreninde konuştu. Davutoğlu terörle mücadelede kararlılık mesajı verdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları;

Peygamber diyarından hainleri temizleyeceğiz

Terör odakları temizleninceye kadar mücadelemiz aralıksız sürecek. Peygamber diyarından hainleri temizleyeceğiz. Vatandaşlarıma sesleniyorum bu mücadelemizde devletin yanında olun. Cizre'de, Silopi'de halkın huzur içinde yaşaması için her şeyi yapacağız. Kimseyi bu zalimlerin eline bırakmayacağız. Bu ülkenin yanında yer alan kimseyi mağdur etmeyeceğiz.

"Kobani olaylarından bu yana siyasi sicilini giderek bozan HDP, şimdi de hendeklerle, barikatlarla kendisini var etmeye çalışıyor. Bu yol, yol değildir. Hendek siyasetinin devamı, bir ötesi adımı yer altı siyasetidir. Bütün bunlar ise demokrasiye ihanettir, halka ihanettir, vatana ihanettir."

Sizlere ödenmesi gereken bir borç...

"Bizim kültürümüzde emanet kavramı çok önemlidir.Aziz şehit yakınları ve gazilerimiz için devletin imkanlarını azami şekilde kullanma ve onların istihdamına yoğunlaştık.

Bugün burada merkezi yerleştirme sistemi ile 1670 hak sahibi vatandaşımızın atamasını yapacağız.Bu atamaları devletin lütfu olarak değil, sizlere ödenmesi gereken bir borç olarak görüyoruz.

Türkiye Cumhuriyet'i aydınlık geleceğe doğru adım adım ilerliyor.

Kime oy verirse versin 78 milyonun tamamının hükümetiyiz.Hepsi bizim için aynı derece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır."

 

 

 // İsmail
Rabbim yar ve yardımcımız olsun...
16 Aralık 2015 20:20
 // sempatik
Seviyorum bu adamı arkadaş....
16 Aralık 2015 16:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler