YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pensilvanya’yı ziyaret eden işadamı kim?
Gazeteci - Yazar Murat Kelkitlioğlu, bir iş adamının daha Pensilvanya'ya ziyarete gittiğini açıkladı.
Pensilvanya’yı ziyaret eden işadamı kim?
27 Ağustos 2014 / 07:10 Güncelleme: 27 Ağustos 2014 / 08:31

İşte Murat Kelkitlioğlu'nun Akşam'da yayımlanan yazısından o bölüm;

Bugün biraz Pensilvanya ve Türkiye’'deki unsurlarının yeni marifetleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağım. 17 ve 25 Aralık darbe girişimlerinin ardından Pensilvanya'’ya biat eden iş adamları deşifre olmuştu. Türkiye Cumhuriyeti Devleti içinde, hukuksuz bir şekilde ‘paralel devlet’ kurmak isteyen Pensilvanya'’nın bir anlamda iş takipçiliği yaptığını da öğrenmiştik. 

Ünlü ‘ananas’ diyaloğunu unutmak mümkün değil! 

Özellikle enerji sektöründe yeni bir dizayn hedefleyen Pensilvanya'nın, Türkiye’'deki işa damlarıyla yaptığı konuşmaları unutmuş değiliz. 

Peki bugünkü durum ne? 

Halen bazı işadamlarının Pensilvanya'’ya giderek dua seansları düzenlediklerini öğrendik. Türkiye’'nin önemli iş adamlarından biri geçtiğimiz günlerde Pensilvanya'’yı ziyaret ederek, kaybettiği bir yakını için dua istemiş. 
İsim bende saklı kalsın. 

Gülen’'in villasına özel koruma

Türkiye üzerinde oynadığı kirli oyunları deşifre olan Pensilvanya, bazı önlemler almak için harekete geçti. ‘Tek ceket’ edebiyatı ile gündeme geldiği günlerde Pensilvanya'’daki zatın, nasıl bir malikanede ikamet ettiğini hatırlarsınız. 

Türkiye’'deki darbe girişimi ortaya çıktıktan sonra, Pensilvanya’nın adamları bu malikanenin korunması için yakın ilişki içinde oldukları belediye başkanından yardım istedi. Belediye Başkanı da kendisine bağlı olan polis teşkilatını malikanenin etrafına konuşlandırdı. 
Ben şimdiden uyarayım! 

O malikanenin etrafında iki turdan fazla atmayın. Üçüncü turu attığınızda şüpheli şahıs olarak ABD polisi tarafından durdurulabilirsiniz. 

sayin editör
 // sagolasin
yigitsin...saygilar....
27 Ağustos 2014 Çarşamba 09:10
yerin dibine batasin feto
 // gündüzbey
pensilvanya papaz´i,haham´i dilerim insaALLAH (cc) fravunlardan,nevrutlardan cehennemde daha beter durumda olasin,bu kadar günah,haram,sapiklikla bakalim nasil gebereceksin....
27 Ağustos 2014 Çarşamba 08:48
KITMİR
 // ADEMOĞLU
Kıtmırin nesinin olmasını beklersiniz.Adam kendi bir hiç olarak tarif eder.Ama Bu kımir canının yanmasından da korkar malın gitmesinden de.Ey kıtmir korkunun ecele faydası yoktur bilmezmisin....
27 Ağustos 2014 Çarşamba 08:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler