YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pavey'den Erdoğan'lı fotoğrafa yorum
CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, politikaya devam etmeyi düşünmediğini açıkladı. Pavey yıllar önce Erdoğan'la çekilen fotoğrafı hakkında da konuştu.
Pavey'den Erdoğan'lı fotoğrafa yorum
14 Kasım 2013 / 19:40 Güncelleme: 14 Kasım 2013 / 19:46

CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, dün Abbas Güçlü ile Genç Bakış programına konuk oldu. Başkent Üniversitesi öğrencilerinin sorularını yanıtlayan Pavey, geçtiğimiz günlerde Erdoğan ile çekilmiş olan fotoğraf karesini de yorumladı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Pavey, ''Sayın Başbakan kazadan sonra zarafet örneği gösterip beni hastanede ziyaret etmişti. Tekrar teşekkür ediyorum bunun için. Ama insani ilişkilerin siyasi rekabete malzeme yapılıp medet umulmasını anlamış değilim. Bir hasta ziyareti karşılığında dünya görüşümü değiştirmem mi gerekiyor? Bunu anlamış değilim. Başbakan'ın şimdi de aynı zarafet örneğini gösterip Berkin Elvan'ı da hastanede ziyaret etmesini umut ediyorum.'' dedi.

Etiketler: erdoğan, fotoğraf, CHP, konuk, yorum, hasta, bakış, abbas, pavey, konuştu, açıkladı, Fotoğraf, Hastanede, Genç Bakış, şafak pavey, Abbas Güçlü, Berkin Elvan, genel başkan, başkan yardımcısı, Başkent Üniversitesi, Genel Başkan Yardımcısı,

 

MİLLİYET

20:57
 // Oktay D gezer
Kim kimden medet umuyor be kadın,sana karşı sempatimi kaybediyorum,kusura bakmayın!!!...
14 Kasım 2013 20:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler