YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Patlayıcı yüklü kamyon karmaşası
Ankara'da Etimesgut civarında bir ihbar üzerine durdurulan silah ve mühimmat yüklü olduğu belirtilen kamyon Ankara Emniyet Müdürlüğüne getirildi.
Patlayıcı yüklü kamyon karmaşası
10 Mart 2010 / 19:11 Güncelleme: 11 Mart 2010 / 00:37

Alınan bilgiye göre 155 Polis İmdat Hattı'na gelen bir ihbar üzerine harekete geçen Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 06 BJ 9915 plakalı beyaz, üzeri mavi brandayla kaplı kamyonu durdurarak arama yapmak istedi.

Kamyonda bulunanların, yüklü bulunan silah ve mühimmatı askeri birliğe teslim edeceklerini belirterek, buna ilişkin belgeyi ibraz ettikleri belirtildi.

Bunun üzerine Terörle Mücadele ekipleri, olayı Cumhuriyet savcısına bildirdi. Savcının talimatı üzerine kamyon incelenmek üzere Ankara Emniyet müdürlüğüne getirildi.

Bu arada mühimmat yüklü kamyonla ilgili olarak Ankara Merkez Komutanlığından yetkililerin, Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne geldiği ve işlemlerin tamamlanmasının beklendiği öğrenildi.

soğan cumhuriyeti
 // isa
Afrikada bir soğan cumhuriyeti kurulsa orda kamyonlarla soğan değilde silah taşına bilir nereye gittiği bilirsiz. Bizim ülkemizde olsa arzalı bir askeri araç bile eskort eşliğinde tam teşekküllü koruma alınır ve bir yerden bir yere nakledilir.Hatta bri albayın hanımının terziye götürülecek elbisesinin bile başında bir subay ve emir erleri bulunur.Ami tabi burası bizim ülke orası Afrika'nın soğan cumhuriyeti....
11 Mart 2010 08:41
!!!!
 // vatandaş
bu nasıl iştir?????????...
10 Mart 2010 22:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler