YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Patlamada yeni gelişme...
Patlamada yeni gelişme...
05 Mart 2012 21:16
Başkent Ankara'da Yargıtay yakınındaki patlamaya ilişkin Ankara Valisi Yüksel'den yeni bir açıklama geldi. Vali Yüksel bölgedeki tüm kameraların incelendiğini söyledi..

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Yargıtay yakınındaki patlamaya ilişkin, bölgedeki tüm kameralar üzerinde inceleme yapıldığını belirterek, ''Emniyet şu anda bazı yerlerde operasyonlar yapıyor'' dedi...

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, kısa süre önce hizmete açılan Yenimahalle İlçe Nüfus Müdürlüğü Batıkent Nüfus Şefliğini ziyaret etti.

Ziyarette basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yüksel, Yargıtay binası yakınındaki patlamayla ilgili, ''En son gelen bilgilere göre, küçük plastik şişeler içine bir miktar maytap benzeri özel düzenekli zaman ayarlı bir patlayıcı yerleştirilmiş. Sabah çok erken saatlerde koyulmuş. Bölgedeki tüm kameralar üzerinde incelemelerimizi yaptık. Emniyet şu anda bazı yerlerde operasyonlar yapıyor. Gelişmeleri sizinle çok kısa süre içinde paylaşacağız'' dedi.

Vali Yüksel, basın mensuplarının, park halindeki aracında ölü bulunan, Emniyet Genel Müdürlüğü eski Asayiş Daire Başkanı Hasan Eryılmaz'ın ölümüyle ilgili sorusu üzerine ise ''Bu konuyla ilgili emniyet halen çalışmaya devam ediyor. Bu konu ile ilgili 'şu olmuştur, bu şekilde gerçekleşmiştir' demek için bana göre çok erken. Laboratuvardaki çalışmaların sonuçlanması gerekiyor. Sanıyorum Emniyet Müdürlüğü birkaç gün içinde bu konuda kamuoyuna açıklama yapacaktır. Şu anda çok erken. Çünkü çocuklarının verdiği beyanlar, telefon muhaberatı (haberleşme) var. Asayişteki arkadaşlarla da görüştük. Konu çok detaylı araştırılıyor. Zannederim bugün yarın çok net ortaya çıkar'' diye konuştu.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler