YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Paşa' lakaplı hainden bomba itiraf! Kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast için görevlendirilen ekibin liderlerinden ‘Paşa’ lakaplı Astsubay Zekeriya FETÖ için faaliyet gösterdiğini kabul etti.
'Paşa' lakaplı hainden bomba itiraf! Kabul etti
30 Temmuz 2016 / 13:34 Güncelleme: 30 Temmuz 2016 / 13:39

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast için görevlendirilen ekibin liderlerinden ‘Paşa’ lakaplı Astsubay Zekeriya Kuzu suçunu itiraf etti.

Yıllardır FETÖ için faaliyet gösterdiğini kabul eden Kuzu,  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oteline baskına gitmeden önce, helikopter başında ‘görevin’ ne olduğunu bildiklerini,  kolay bir operasyon olacağını düşündüklerini ancak işlerin bekledikleri gibi gitmediğini anlattı.

Öncelikli hedeflerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ‘sağ olarak almak’ olduğunu söyleyen Kuzu, çatışma ihtimalinde ise her şeyi göze aldıklarını söyledi.

Kuzu’nun Çiğli’deki hava üssünün ‘İmamı’ olduğu, kendisinden üst rütbelilere bile emir verebildiği iddia edilmişti.

 

MİLLİYET

 // İRADE-İ MİLLİYE
Ulkenin baskomutani gezide uyarmıştı evlerinde insanları zor tutuyoruz diye bunlar inanmadı ve hesaba bunu katmayinca dustukleri haller ortada. SEREFLİ RUTBELERİ SOKULDE VE VATAN HAİNİ OLARAK DAMGALANDİLAR...
30 Temmuz 2016 17:12
 // HALK ÖZEL HAREKET
Biz ne bu vatanı nede seçilmiş Cumhurbaskanimizi canı pahasına savaşırız oluruz yinede vermeyiz nasıl bu can vatana kurbansa herkeste bilsinki RECEP TAYYİP ERDOGAN da defa dir O BIZLERIN KOMUTANIDIR...
30 Temmuz 2016 15:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler