YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paris saldırısını üstlendiler!
Fransa'da mizah dergisi Charlie Hebdo'ya düzenlenen kanlı saldırıyı Yemen El Kaidesi üstlendi.
Paris saldırısını üstlendiler!
10 Ocak 2015 / 07:00 Güncelleme: 10 Ocak 2015 / 08:57

Örgütün bir üyesi AP'ye yaptığı açıklamada "Fransa'daki saldırıyı Yemen El Kaidesi organize etmiştir" ifadesini kullandı.

Örgütün bir üyesi AP'ye yaptığı açıklamada "Fransa'daki saldırıyı Yemen El Kaidesi organize etmiştir" ifadesini kullandı.

Öte yandan Ayrıca Cherif ve Said Kouachi kardeşlerin Dammartin-en-Goele kasabasındaki polis operasyonuyla öldürülmesinden sonra BFM TV tarafından yayımlanan haberde, 32 yaşındaki Cherif Kouachi'nin açıklamalarına yer verildi.

Haberde, BFM muhabirinin saldırganların kıstırıldığı matbaayı aradığı ve telefona cevap veren Cherif Kouachi ile bu şekilde irtibata geçildiği belirtildi. Kouachi'nin "Beni El Kaide'nin Yemen kolu gönderdi. Yemen'e gittim. Beni finanse eden Enver el Evlaki'ydi" dediği iddia edildi.

Yemen'e girmek için çok güzel bahane.İşgal tiyatrosu.
 // Kudreddin Alper
Amerika'nın Irak'a girip parçaladığı gibi.Bir senaryo ile Fransa'nın da vakit kaybetmedenYemen'i işgal bahanesi süper.El kaide dedikleri terör örgütü batılı amerikan istihbarat oyunu değil mi?El kaideyi kur sonra da .Buna İslami örgüt de.Bu işler böyle yürüyor demek ki Algı operasyonu.2) Nedense bula bula yahudi marketi bulmuşlar.Örtülü olarak İsrail istihbaratının ileri derecede parmağıda var gibi.Bu iş kime yarar Önce İsrai'e ve diğerlerine ...
10 Ocak 2015 Cumartesi 12:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler