YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paris saldırıları sonrası 'Batı' ne yapacağını şaşırdı!
IŞİD'in düzenlediği saldırılar sonrası başta Fransız olmak üzere birçok Avrupalı politikacı, Müslümanları hedef gösteren açıklamalar yaptı.
Paris saldırıları sonrası 'Batı' ne yapacağını şaşırdı!
17 Kasım 2015 / 10:57 Güncelleme: 17 Kasım 2015 / 11:07

Fransa'da ana muhalefetteki Cumhuriyetçiler Partisi lideri ve eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, “Poliste kaydı olanlara elektronik kelepçe takılarak ev hapsinde tutulmalarını teklif ediyorum. Bu sayede istihbarat servisleri bu kişileri daha yakından izleyebilir'' dedi.

Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve ise, “Kin ve nefret çağrısı yapan camileri kapatacağız. Bu konuda girişim başlattım” diye konuştu.

Saldırı sonrası Danimarka Halk Partisi milletvekili Soren Espersen daha ileri giderek, “IŞİD bizim centilmen olduğumuz için kadın ve çocukların arkalarına saklanıyor. Bundan sonra kadın çoluk çocuk demeden hepsini beraber bombalayalım. IŞİD'in kadınları da sistemin içindedir, yoksa bu savaş bitmez” diye konuştu.

Polonya'nın yeni Dışişleri Bakanı Witold Waşkovski de, “Suriye'deki savaştan kaçarak Avrupa'ya iltica edenleri silahlandırılarak geri gönderelim. Çünkü onlar Berlin'de çay içerken, bizim askerlerimiz Suriye'de savaşamaz” dedi.

Zavallı Avrupa
 // Alperen
Zavallı Avrupa En küçük bir zorlukta gerçek yüzünü göstermeye başladı......
17 Kasım 2015 Salı 15:21
uygar
 // recep
uygar avrupa bu böyle olaylarda gerçek yüzleri yani barbarlıkları nasıl meydana çıkıyor....
17 Kasım 2015 14:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler