YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralelci polis operasyonunda 3'üncü dalga!
Emniyette ''paralel yapı'' iddialarına ilişkin İstanbul merkezli 16 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda aralarında eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakub Saygılı'nın da bulunduğu bazı polisler gözaltına alındı.
Paralelci polis operasyonunda 3'üncü dalga!
01 Eylül 2014 / 10:30 Güncelleme: 01 Eylül 2014 / 10:30

İstanbul'da 06.30'da mali şube ekipleri tarafından emniyet mensuplarına yönelik operasyon düzenlendi.

Önceden belirlenen çeşitli adreslerde aramalar yapıldı. Mali şubeye yönelik düzenlenen operasyonda, aralarında Eski Mali Şube Müdürü Yakub Saygılı'nın da bulunduğu yaklaşık 30 polis gözaltına alındı.

Gözaltına alınan polisler, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Gözaltına alınan Saygılı, gazetecilere niçin gözaltına alındığını bilmediğini söyledi.

Neden gözaltına alındılar?

Aralarında eski İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şubesi Müdürü Yakub Saygılı'nın da yer aldığı polislerin ''darbeye teşebbüs'', ''casusluk'' ve ''resmi belgede sahtecilik'' iddialarıyla gözaltına alındıkları kaydedildi.

 

07:22
 // bulut
toprak bile kabul etmeyecek bazı insanları.yatacak yerleri yok! ha birde bu ülkenin oksijeninede yazık, başka ülkelerde bunlar için bol bol oksijen var, söylenecek söz bulamıyorum,cehenneme kadar yolunuz var....
01 Eylül 2014 07:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler